Есіл ауданының аумағында 2010 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 160 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 мамырда N 13-6-148 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 405 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010.12.08 N 405 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданының аумағында 2010 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
жоғары оқу орындарының, колледждердің және кәсіби колледждердің түлектері;
50 (елу) жастан асқан тұлғалар;
біреуі де жұмыс істемейтін отбасылары тұлғалары.
2. «Әлеуметтік жұмыс орындарды ұйымдастыру туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 397 қаулысының (2008 жылғы 18 қаңтардағы № 13-6-64 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 1 ақпандағы № 5 «Есіл таңы», 2008 жылғы 1 ақпандағы № 5 «Ишим» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Бектасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2010 год на территории Есильского района
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2010 года N 160. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-казахстанской области 13 мая 2010 года N 13-6-148. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-казахстанской области от 8 декабря 2010 года N 405
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-казахстанской области от 08.12.2010 года N 405
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2010 год на территории Есильского района:
лица не работающие (более одного года);
выпускники высших учебных заведений, колледжей и профессиональных колледжей:
лица старше 50 (пятидесяти) лет;
лица из семей, где нет ни одного работающего.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района от 21 декабря 2007 года № 397 «Об организации социальных рабочих мест» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-64 от 18 января 2008 года, опубликовано в газетах «Есіл таңы» от 1 февраля 2008 года № 5, «Ишим» от 1 февраля 2008 года № 5).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Есильского района                     А.Бегманов