Сотталғандарға қоғамдық пайдалы жұмыстар түрлерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы N 403 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 қаңтарда N 13-6-156 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 09.01.2015 N 06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 09.01.2015 N 06 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі № 167 Қылмыстық кодексінің 42-бабы 1-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға жазалау түрінде тартылған сотталғандарға қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері анықталсын:
аумақтарды көріктендіру және тазарту.
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі
А. Бегманов

Об определении видов общественных полезных работ для осужденных
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2010 года N 403. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 6 января 2011 года N 13-6-156. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 09.01.2015 N 06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 09.01.2015 N 06.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года № 167 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных полезных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания:
благоустройство и уборка территорий.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Есильского района
А. Бегманов