2010 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 6 мамырдағы N 103 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 13-7-127 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабы 1–тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 123 қаулысымен бекітілген көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2010 жылғы республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттарды мақсатты пайдалану Ережесінің 7-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2010 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Т. Баумағанбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы
6 мамырдағы № 103 қаулысына
қосымша
2010 жылы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010.05.24 N 113 Қаулысымен
Р/
с
Жер
өңірі
Ауданның
селолық
округте
рі
Дақыл
Ауыл
шаруашылығы
дақылдарының
егісін
өткізудің
оңтайлы
мерзімі
2010 жылға
алдыңғы
дақылдар
бойынша
орташа ерте
пісетін
бидай
сорттары
1.
I -
орман-
далалы
Железный
Кладбин
ка
Новоры
бинка
Күздік
қарабидай
25 тамыздан
05 қыркүйек
аралығы
Жаздық бидай
орташа
пісетін
сорты, орташа
кеш сорты
15 мамырдан
27 мамыр
аралығы
01 маусымға
дейін
Арпа - орташа
кеш сорты
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Арпа - орташа
пісетін сорты
30 мамырдан
05 маусым
аралығы
Сұлы - орташа
кеш сорты
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Сұлы - орташа
пісетін сорты
27 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Бұршақ
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Қарақұмық
22 мамырдан
28 мамыр
аралығы
Рапс
15 мамырдан
25 мамыр
аралығы
Зығыр, қыша
18 мамырдан
22 мамыр
аралығы
Майлыкүнбағыс
тұқымы
15 мамырдан
18 мамыр
аралығы
Шөпке
біржылдық
өсімдіктер
25 мамырдан
05 маусым
аралығы
Картоп
18 мамырдан
23 мамыр
аралығы
Сәбіз
10 мамырдан
20 мамыр
аралығы
Пияз
10 мамырдан
20 мамыр
аралығы
Қызылша
25 мамырдан
05 маусым
аралығы
Қияр
20 мамырдан
05 маусым
аралығы
Капуста
көшеті
25 мамырдан
10 маусым
аралығы
Томат көшеті
28 мамырдан
10 маусым
аралығы
2.
II -
дала
лық,
жазық,
шоқтық
дала
лық
Архангел
ка
Баянауыл
Благове
щенка
Жамбыл
Казанка
Қайран
көл
Майбалық
Мирный
Новоры
бинка
Озерный
Пресноре
дут
Первомай
Преснов
Троицк
Күздік
қарабидай
25 тамыздан
05 қыркүйек
аралығы
Жаздық бидай
орташа
пісетін
сорты, орташа
кеш сорты
15 мамырдан
30 мамыр
аралығы
05 маусымға
дейін
Арпа - орташа
кеш сорты
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Арпа - орташа
пісетін сорты
30 мамырдан
05 маусым
аралығы
Сұлы - орташа
кеш сорты
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Сұлы - орташа
пісетін сорты
27 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Бұршақ
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Қарақұмық
25 мамырдан
30 мамыр
аралығы
Рапс
15 мамырдан
25 мамыр
аралығы
Зығыр, қыша
17 мамырдан
20 мамыр
аралығы
Майлыкүнбағыс
тұқымы
15 мамырдан
18 мамыр
аралығы
Шөпке
біржылдық
өсімдіктер
25 мамырдан
05 маусым
аралығы
Картоп
18 мамырдан
23 мамыр
аралығы
Сәбіз
10 мамырдан
20 мамыр
аралығы
Пияз
10 мамырдан
20 мамыр
аралығы
Қызылша
25 мамырдан
05 маусым
аралығы
Қияр
20 мамырдан
05 маусым
аралығы
Капуста
көшеті
25 мамырдан
10 маусым
аралығы
Томат көшеті
28 мамырдан
10 маусым
аралығы

Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2010 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 мая 2010 года N 103. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 6 мая 2010 года N 13-7-127. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астана на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2010 году согласно приложению.
2. Контроль, за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Баумагамбетова С.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата района
от 6 мая 2010 года № 103
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району в 2010 году
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24.05.2010 N 113
п/
п
Земледель
ческая
зона
Сельские
округа
района
Культура
Оптималь
ные сро
ки прове
дения
посева
сельско-
хозяйст
венных
культур
Среднеранние
сорта пшени
цы по зерно
вому пред
шественнику
в 2010 году
1.
I - Лесо
степная
Железен
ский
Кладбин
ский
Новоры
бинский
Озимая
рожь
с 25
августа
по 05
сентября
Яровая
пшеница,
средне-
спелая,
среднепозд
няя
с 15 мая
по 27
мая
до 01 июня
Ячмень -
среднепозд
ние сорта
с 25 мая
по 30
мая
Ячмень -
среднеспе
лые сорта
с 30 мая
по 05
июня
Овес -
среднепозд
ние сорта
с 25 мая
по 30
мая
Овес -
среднеспе
лые сорта
с 27 мая
по 30
мая
Горох
с 25 мая
по 30
мая
Гречиха
с 22 мая
по 28
мая
Просо
с 30 мая
по 5
июня
Рапс
с 15 мая
по 25
мая
Лен,
горчица
с 18 мая
по 22
мая
Подсолнеч
ник на мас
лосемена
с 15 мая
по 18
мая
картофель
с 18 мая
по 23
мая
Кукуруза
на силос
с 16 мая
по 20
мая
Морковь
с 10 мая
по 20
мая
Лук
с 10 мая
по 20
мая
Свекла
с 25 мая
по 05
июня
Огурцы
с 20 мая
по 05
июня
Рассада
капусты
с 25 мая
по 10
июня
Рассада
томатов
с 28 мая
по 10
июня
2.
II - степ
ная, рав
нинная,
колочно
степная
Архан
гельский
Баянауль
ский
Благове
щенский
Жамбыл
ский
Казан
ский
Кайран
кульский
Майбалык
ский
Мирный
Новоры
бинский
Озерный
Пресноре
дутский
Первомай
ский
Преснов
ский
Троицкий
Озимая
рожь
с 25
августа
по 05
сентября
Яровая
пшеница,
средне-
спелая,
среднепозд
няя
с 15 мая
по 30
мая
до 05 июня
Ячмень -
среднепозд
ние сорта
с 25 мая
по 30мая
Ячмень -
среднеспе
лые сорта
с 30 мая
по 05
июня
Овес -
среднепозд
ние сорта
с 25 мая
по 30
мая
Овес -
среднеспе
лые сорта
с 27 мая
по 30
мая
Горох
с 25 мая
по 30
мая
Гречиха
с 25 мая
по 30
мая
Просо
с 28 мая
по 05
июня
Рапс
с 15 мая
по 25
мая
Лен,
горчица
с 17 мая
по 20
мая
Подсолнеч
ник на мас
лосемена
с 15 мая
по 18
мая
картофель
с 18 мая
по 23
мая
Кукуруза
на силос
с 16 мая
по 20
мая
Морковь
с 10 мая
по 20
мая
Лук
с 10 мая
по 20
мая
Свекла
с 25 мая
по 05
июня
Огурцы
с 20 мая
по 05
июня
Рассада
капусты
с 25 мая
по 10
июня
Рассада
томатов
с 28 мая
по 10
июня