"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі N 25/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 қыркүйекте N 13-7-133 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 19 қаңтар № 13-7-119 тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Ауыл арайы» және 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«2 252 713» цифрлары «2 264 227,9» цифрларымен ауыстырылсын;
«4165» цифрлары «9527» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 053 094» цифрлары «2 059 246,9» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 261 524» цифрлары «2 273 038,9» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«0» цифры «360,6» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-18 953» цифрлары «-18 592,4» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«0» цифры «360,6» цифрларымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
«3909» цифрлары «1009» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
8) тармақшада
«14 238» цифрлары «14 143» цифрларымен ауыстырылсын;
14) тармақшада
«56 699» цифрлары «53 939» цифрларымен ауыстырылсын;
15) тармақшада
«25 358» цифрлары «24 259,9» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақта:
8) тармақшада
«25 000» цифрлары «26 028» цифрларымен ауыстырылсын;
9) тармақшада
«28 300» цифрлары «26 926» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
«11) 452 мың теңге - бала туушылықты ынталандыру жөніндегі «Ұрпақ қоры» бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге»;
келесі мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 июля 2010 года N 25/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 1 сентября 2010 года N 13-7-133. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 21/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2010 года № 13-7-119, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» от 22 января 2010 года № 4 и «Сельская новь» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 252 713» заменить цифрами «2 264 227,9»;
цифры «4165» заменить цифрами «9527»;
цифры «2 053 094» заменить цифрами «2 059 246,9»;
подпункте 2)
цифры «2 261 524» заменить цифрами «2 273 038,9»;
подпункте 3)
цифру «0» заменить цифрами «360,6»;
подпункте 5)
цифры «-18 953» заменить цифрами «-18 592,4»;
подпункте 6)
цифру «0» заменить цифрами «360,6»;
в пункте 4:
цифры «3909» заменить цифрами «1009»;
в пункте 13:
подпункте 8)
цифры «14 238» заменить цифрами «14 143»;
подпункте 14)
цифры «56 699» заменить цифрами «53 939»;
подпункте 15)
цифры «25 358» заменить цифрами «24 259,9»;
в пункте 14:
подпункте 8)
цифры «25 000» заменить цифрами «26 028»;
подпункте 9)
цифры «28 300» заменить цифрами «26 926»;
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
«11) 452 тысячи тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"»;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:

«14-1 жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеуге» - 360,6 мың теңге;
көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 8, 9-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі);
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс XXV сессиясының               хатшысы
төрағасы
Е. Байғаскин                               Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

«14-1 на погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом 360,6 тысяч тенге»;
приложения 1, 4, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
ХXV внеочередной сессии                    районного маслихата
районного маслихата
Е. Байгаскин                               Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

751
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
12860
016
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына мемлекеттік жәрдемақы
30654
017
Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру
2563
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жүруін, сондай-ақ олардың және және олармен еріп жүретін тұлғалардың тамақтануға, тұруға, Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруге шығындардың төленуін қамтамасыз ету
846
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмекті төлеу
18471
001
Жұмыспен қамту және халыққа арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
14745
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
617
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
150430
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
54675
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй салуы және сатып алуы
54675
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88657
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың аймақтың стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-коммуналдық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді жайластыру
88657
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
6298
008
Елді мекендегі көшелерді жарықтандыру
5198
010
Адам жерлейтін орындарды күту және туысы жоқ адамдарды жерлеу
100
011
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру

751
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12860
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30654
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2563
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
846
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14745
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
617
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
150430
467
Отдел строительства района ( города областного значения )
54675
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
54675
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88657
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88657
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6298
008
Освещение улиц населенных пунктов
5198
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

251 682
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
143 332
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
54 675
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының құрылысы және (немесе) тұрғын-үй сатып алуы
54 675
Пресновка селосында 12 пәтерлі тұрғын-үй құрылысы
54675
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88 657
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді жайластыру
88 657
Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен қамтамасыз ету жүйесін қалпына келтіру
62 629
Жамбыл ауданының Пресновка с. сумен қамтамасыз ету желілерін қалпына келтіру және дамыту
26 028
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
108 000
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
108 000
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
58 000
Жамбыл ауданында (3 кезекті Мирный учаскісіндегі жер асты сулары) жер асты суларынан түпті ұңғыма су тоғандарының құрылысы
50 000
13
Басқалар
350
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) қаржы бөлімі
350
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және көбейту
350
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 26 шілдедегі № 25/1 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек-451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы
мың
теңге
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша мен шаштараз қызметтеріне)
242
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрыңғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға; мүгедектерге

251 682
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
143 332
467
Отдел строительства района (города областного значения)
54 675
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
54 675
Строительство 12-ти квартирного жилового дома с.Пресновка
54675
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 657
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88 657
Реконструкция системы водоснабжения в селе Кайранколь Жамбылского района
62 629
Развитие и реконструкция сетей водоснабжения селе Пресновка Жамбылского района
26 028
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
108 000
012
Развитие объектов водного хозяйства
108 000
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района
58 000
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3-я очередь -Мирный участок подземных вод)
50 000
13
Прочие
350
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
350
Приложение 3
к решению сессии районного маслихата
от 26 июля 2010 года № 25/1
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Виды выплат
Сумма
тыс.тенге
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
242
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам.