"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 маусымдағы N 25/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 шілдеде N 13-8-131 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 11 қаңтардағы № 13-8-115 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар және қызылжарлықтар» газетінде, 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 4, «Маяк» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағының:
1) тармақшасында «2 706 770» цифрлары «2 712 770» цифрларымен ауыстырылсын;
«306 769» цифрлары «312 769» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «3 323 930» цифрлары «3 329 930» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2010 года N 25/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 14 июля 2010 года N 13-8-131. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республике Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 января 2010 года № 13-8-115, опубликовано в газете «Қызылжар және қызылжарлықтар» № 4 от 21 января 2010 года, газете «Маяк» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 706 770» заменить цифрами «2 712 770»;
цифры «306 769» заменить цифрами «312 769»;
подпункте 2)
цифры «3 323 930» заменить цифрами «3 329 930»;