2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 31/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қаңтарда N 13-8-138 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік кодексінің 975-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы-көш» бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 Қаулысына, «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 Қаулысына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 3 618 911 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 357 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 36 863 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 3 216 567 мың теңге;
2) шығындар - 4 091 881,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 18 430,5 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 19 023,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу - 593 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 39 600 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатудан - 39 600 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер - 0;
5) бюджетің дефициті - - 531 000,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру - 531 000,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2; 2011.05.11  N 34/1; 2011.07.28 N 37/1; 2011.10.07 N 40/1; 2011.11.18 N 41/1 Шешімдерімен
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
1) біржолғы талондар бойынша қызмет ететін жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығынан;
2) әлеуметтік салығынан;
3) жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салығынан;
4) жер салығынан;

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 31/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 12 января 2011 года N 13-8-138. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьей 975 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Программы «Нұрлы-көш» на 2009-2011 годы» от 2 декабря 2008 года №1126, постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» от 13 апреля 2010 года № 301 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 618 911 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 357 370 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8 111 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 36 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 216 567 тысяч тенге;
2) затраты - 4 091 881,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 18 430,5 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 19 023,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 593 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 39 600 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 39 600 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - -531 000,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 531 000,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2; от 03.05.2011 N 34/1; от 28.07.2011 N 37/1; от 07.10.2011 N 40/1; от 18.11.2011 N 41/1
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
2) социального налога;
3) налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
4) земельного налога;

5) бірыңғай жер салығынан;
6) көлік құралдарына салығынан;
7) тіркелген салықтан;
8) акциздер мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 проценттен аспайтын сыраға;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі бұйымдарына;
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектер үшін арнайы арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
9) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақыдан;
10) дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алымынан;
11) қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымынан;
12) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алымынан;
13) аукциондардан алымынан;
14) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алымынан;
15) жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алымынан;
16) жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алымынан;
17) аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақымнан;
18) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне түсетін салық түсімдері болып табылады.
Облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын және салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері – 100 пайызда, аудандық бюджетке біржолғы талондар бойынша қызмет ететін жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығы, әлеуметтік салық бойынша – 100 пайызда белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгілесін:
1) коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдерінен;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтерден;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістерден;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерден;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген кредиттер бойынша сый ақылардан;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістерден;

5) единого земельного налога;
6) налога на транспортные средства;
7) фиксированного налога;
8) акцизов на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;
пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
9) платы за пользование земельными участками;
10) сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
11) лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
12) сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
13) сбора с аукционов;
14) сбора за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
15) сбора за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
16) сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
17) платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
18) государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
Установить нормативы распределения доходов по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых и не облагаемых у источника выплаты, - 100 процентов в областной бюджет; по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, социальному налогу - 100 процентов в бюджет района.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доходов от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района (города областного значения);
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности района (города областного значения);
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района (города областного значения);
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения);
вознаграждения по кредитам, выданным из бюджета района (города областного значения);
другие доходы от коммунальной собственности района (города областного значения);

2) аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдерден;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдерінен;
4) аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер
4. Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
3) жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны
5. Аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының қарыздарын сатудан түсетін түсімдер ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетіне есептелінетіні есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін.
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 1 931 499 мың теңге сомадағы бюджеттік субвенциялар 2011 жылға белгіленсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес ауданның әрбір селолық округінің 2011 жылға бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес 2011 жылғы жергілікті бюджеттерді атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтыны белгіленсін.
9. 6 қосымшаға сәйкес 2011 жылға аудан Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету түрлері бойынша шығындар сомалары бекітілсін.
10. 99 632 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырмаларын іске асыруға;
2) 16 384 мың теңге - мемлекеттік негізгі орта және жалпы орта білім мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
3) 10 817 мың теңге - мемлекеттік бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
4) 8 128 мың теңге - үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды бағдарламалық құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету;
5) 10 903 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
6) 2 119 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету;

2) поступлений от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения);
3) поступлений денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения);
4) других неналоговых поступлений в бюджет района (города областного значения).
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются от продажи основного капитала:
1) денег от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения);
2) поступлений от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
3) платы за продажу права аренды земельных участков.
5. Установить, что в бюджет района (города областного значения) зачисляются поступления от погашения выданных из бюджета района (города областного значения) кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения), займов местного исполнительного органа района (города областного значения).
6. Предусмотреть на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету района в общей сумме 1 931 499 тысячи тенге.
7. Утвердить на 2011 год бюджетные программы каждого сельского округа района согласно приложения 4.
8. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложения 5.
9. Утвердить перечень расходов на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов района на 2011 год согласно приложения 6.
10. 99 632 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 16 384 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 10 817 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4) 8 128 тысяч тенге - обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
5) 10 903 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 2 119 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;

7) 2 041 мың теңге - «Бизнестің Жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау үшін жастар іс тәжірибесіне;
8) 60 791 мың теңге - Боголюбово және Надежка селоларына Булаев су құбырларының ауыстыруы;
9) 30 555 мың теңге - Кондратовка селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
10) 27 000 мың теңге - Белое селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
11) 253 473 мың теңге - Боголюбово селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға;
12) 104 959 мың теңге - Тепличное және Прибрежное селоларында су құбырлар желілерінің құрылысы;
13) 14 020 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс шараларды өткізуге;
14) 8 821 мың теңге - мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға;
15) 159 366 мың теңге - 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы-көш» бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
16) 15 241 мың теңге - мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;
17) 11 114 мың теңге - жалақысын жартылай субсидиялауға, жұмыспен қамту орталығын құруға, соның ішінде:
2 145 мың теңге - жалақысын жартылай субсидиялауға;
8 969 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға;
18) 8 300 мың теңге - 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға;
19) 24 502 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының аясында мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн салуға және (немесе) сатып алуға;»;
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 41/1 Шешімімен
11. «18 591 мың теңге - жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
423 863 мың теңге - 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы-көш» бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
24 500 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 41/1 Шешімімен
12. Облыстық бюджеттен 2011 жылға мақсатты трансферттер аудандық бюджетте келесі көлемдерде ескерілсін:
1) білім беру нысандары үшін ағаш жабындарын (конструкцияларын) өңдеу бойынша қызметке – 3 081 мың теңге;
2) 3 457 мың теңге - білім беру мекемелеріне бөліп шығаруларымен бірге жалақыны төлеуге;
3) балаларды тууды ынталандру бойнша «Ұрпақ қоры» бағдарламасы бойынша әлеуметтік көмекке төлемдер – 25 644 мың теңге;

7) 2 041 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» на молодежную практику;
8) 60 791 тысяч тенге - замена отвода Булаевского группового водопровода к селам Боголюбово и Надежка;
9) 30 555 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Кондратовка;
10) 27 000 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Белое;
11) 253 473 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Боголюбово;
12) 104 959 тысяч тенге - строительство водопроводных сетей в селе Тепличное и селе Прибрежное;
13) 14 020 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
14) 8 821 тысяч тенге - на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
15) 159 366 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации программы "Нұрлы-көш" на 2009-2011 годы;
16) 15 241 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
17) 11 114 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы, создание центров занятости, в том числе:
2 145 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
8 969 тысяч тенге - на создание центров занятости;
18) 8 300 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
19) 24 502 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020;
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 41/1
11. 18 591 тысяч тенге - местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
423 863 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации программы «Нұрлы-көш» на 2009-2011 годы;
24 500 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Программой занятости 2020;»;
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 41/1
12. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 3 081 тысяч тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
2) 3 457 тысяч тенге - на заработную плату с отчислениями организациям образования;
3) 25 644 тысяч тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений";

4) «Нұрлы-көш» бағдарламасы аясында тұрғын үйлердің құрылысы – 250 000 мың теңге;
5) 446 мың теңге - облыс аудандарында бір пәтерлі тұрғын үйлерді салу, соның ішінде жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
7) Боголюбово селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялауға – 25 347 мың теңге;
8) Тепличное және Прибрежное селоларында су құбырлар желілерінің құрылысы – 10 496 мың теңге;
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2; 2011.07.28 N 37/1; 2011.10.07 N 40/1; 2011.11.18 N 41/1 Шешімдерімен
9) 33 000 мың теңге - Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға;
Ескерту. 12-тармақ 9) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2 Шешімімен
10) 4 346 мың теңге - білім беру мекемелеріне көмірді сатып алуға;
Ескерту. 12-тармақ 10) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2 Шешімімен
11) 413 мың теңге - көмірді сатып алуға;
Ескерту. 12-тармақ 11) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2 Шешімімен
12) 1 088 мың теңге - Бәйтерек ауылындағы оралмандар үшін тұрғын аумағын салуға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
Ескерту. 12-тармақ 12) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2 Шешімімен
13) 22 879 мың теңге - Бескөл ауылындағы орталық мәдениет және демалыс саябағының және Тәуелсіздік алаңының құрылысы;
Ескерту. 12-тармақ 13) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.07.28 N 37/1;  жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 41/1 Шешімдерімен
14) 33 000 мың теңге - Петерфельд селосының Нефтяниктер кентінде гараж ғимаратын қазаншық және жылу беру желілеріне реконструкциялау;
Ескерту. 12-тармақ 14) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.07.28 N 37/1 Шешімімен
15) 905 мың теңге – электрондық құжат айналымының жүйесін (ЭҚАЖ) енгізуге.
Ескерту. 12-тармақ 15) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.07.28 N 37/1 Шешімімен
12-1. 7-қосымшаға сәйкес аудандық бюджет шығыстарында қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген 2010 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін;

4) 250 000 тысяч тенге - строительство жилых домов в рамках программы "Нұрлы - көш";
5) 446 тысяч тенге - строительство одноквартирных жилых домов в районах области, в том числе разработка проектно-сметной документации;
6) 2 800 тысяч тенге - замена отвода Булаевского группового водопровода к селам Боголюбово и Надежка;
7) 25 347 тысяч тенге - реконструкция системы водоснабжения в селе Боголюбово;
8) 10 496 тысяч тенге - строительство водопроводных сетей в селе Тепличное и селе Прибрежное.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2; 28.07.2011 N 37/1; от 07.10.2011 N 40/1; от 18.11.2011 N 41/1
9) 33 000 тысяч тенге - формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 9) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2
10) 4 346 тысяч тенге - на приобретение угля организациям образования;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 10) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2
11) 413 тысяч тенге - на приобретение угля;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 11) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2
12) 1 088 тысяч тенге - разработка проектно-сметной документации на строительство жилого массива для оралманов в ауле Байтерек;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 12) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2
13) 22 879 тысяч тенге - строительство центрального парка культуры и отдыха и площади Независимости в ауле Бесколь;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 13) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.07.2011 N 37/1; в редакции решения маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 41/1
14) 33 000 тысяч тенге - реконструкция здания гаража под котельную и тепловых сетей в поселке Нефтяников села Петерфельд;
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 14) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.07.2011 N 37/1
15) 905 тысяч тенге - на внедрение системы электронного документооборота (СЭД).
Сноска. Пункт 12 дополнен подпунктом 15) в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.07.2011 N 37/1
12-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 7;

Ескерту. 12-тармақ 12-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 33/2 Шешімімен
13. - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011.11.18 N 41/1 Шешімімен
14. Бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақысын толық мөлшерде төлеуі қамтамасыз етілсін.
15. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт салаларындағы азаматтық қызметшілерге қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақысы және ставкалармен салыстырғанда лауазымдық жалақысы мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайыздан кем емес көтерілуі белгілесін.

Сноска. Пункт 12 дополнен пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 33/2
13. - исключен решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 41/1
14. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
15. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.

16. 2011 жылға арналған аудандар бюджеттерінің шығыстарында селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет салалары мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер белгіленсін.
17. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының                                төрағасы хатшысы
С. Сайдалин                                А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың

16. Установить в расходах бюджета района на 2011 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С.Сайдалин                                 А.Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата

2 398
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 903
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8 128
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
165 053
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165 053
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
24 236
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 814
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 803
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 182
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
668
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 485
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 915
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 794
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 969
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 679
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
508
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 006 781,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
919 389,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
446
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
209 892,2
019
Тұрғын үй салу
700 751
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
8 300
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 779
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 779
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

2 398
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 903
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8 128
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
165 053
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165 053
002
Программа занятости
24 236
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 814
005
Государственная адресная социальная помощь
10 803
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 182
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
668
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 485
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 915
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 794
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 679
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
508
021
Капитальные расходы государственных органов
1 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 006 781,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
919 389,2
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
446
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
209 892,2
019
Строительство жилья
700 751
022
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
8 300
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 779
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1 779
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 000
028
Развитие коммунального хозяйства

34 182
соның ішінде
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік төлеу (монша, шаштараз)
126
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне теңелгендер және басқа да санаттағы тұлғаларға санаторлы-курорттық емделу
4 680
Аз қамтамасыз етілген отбасы студенттерін әлеуметтік қолдау
333
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің тіс протезделуі, және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысқан мүгедектерге теңелгендердің тіс протездеуі

34 182
в том числе
Социальные выплаты участникам и инвалидам ВОВ (бани, парикмахерские)
126
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ и других категории лиц
4 680
Социальная поддержка студентам из малообеспеченных семей
333
Зубопротезирование участников и инвалидов ВОВ и на льготное зубопротезирование лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ