2011 жылға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында халықтың мақсаттық тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін орнату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 3 желтоқсандағы N 523 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 13-9-126 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 50 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2012.01.25 N 50 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында халықтың мақсаттық тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі орнатылсын:
1) колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) 50 жастан асқан тұлғалар;
4) он екі ай және одан да артық жұмыс істемеген, тұлғалар;
5) Семей ядролық полигонда жүргізілген сынақтардың нәтижесінде зардап шеккен тұлғалар, Чернобыль атомдық электр станциясын жоюға қатысқандар;
6) мүгедек баланы асырап жатқан ата-аналар;
7) мамандығы жоқ тұлғалар, жұмыс іздеушілер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        А. Қабдөшев

Об установлении на территории района Магжана Жумабаева дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2011 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2010 года N 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2010 года N 13-9-126. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 50
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25.01.2012 N 50
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, пунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории района Магжана Жумабаева дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) лица старше 50-ти лет;
4) лица, не работающие двенадцать и более месяцев;
5) лица, пострадавшие в результате испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, участники ликвидации на Чернобыльской атомной электростанции;
6) родители, воспитывающие ребенка инвалида;
7) лица не имеющие специальности, ищущие работу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есдаулетова Ж.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
И.о. акима района                          А. Кабдушев