Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 14 наурыздағы "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" N 13-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 23/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 13-10-112 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 26.03.2018 № 26/4 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Кодексінің 36-бабының 6-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 14 наурыздағы "Салықтар мен төлемдердің жеке түрлерінің ставкалары туралы" № 13/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 13-10-81 2009 жылғы 17 сәуірден тіркелген, 2009 жылғы 8 мамырдағы № 20 "Знамя труда" газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағына келесі өзгертулер енгізілсін: көрсетілген шешімдегі № 1, 3-қосымшалары 1, 2-қосымшалары негізінде жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған соң, он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Сағандықов А. Нұртаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Салық басқармасының төрағасы
Ю. Труш
2010 жылғы 5 сәуір
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі бастығы
Р. Құрманғұжинов
2010 жылғы 5 сәуір
Қосымша 1
аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 5 сәуірдегі
№ 23/7 шешіміне
Қосымша 1
аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 14 наурыздағы
№ 13/3 шешіміне
Мамлют ауданы бойынша базарларда тауарларды сатумен, жұмыстарды орындау және қызмет көрсетумен айналысатын жеке тұлғалар үшін, базарларда жалға алу шарттары бойынша стационарлық орны бар тұлғалардан бөлек, біржолғы талондардың құны
Сатылатын тауарлардың атауы
Әр күнгі сауда үшін
біржолғы талондардың
құны, (теңге)
Сауда үстелінен азық-түлік
тауарларын сату

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 марта 2009 года N 13/3 "О ставках налогов и отдельных видов платежей"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2010 года N 23/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 6 мая 2010 года N 13-10-112. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26.03.2018 № 26/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" № 100-IV от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в пункт 1 решения районного маслихата от 14 марта 2009 года № 13/3 "О ставках налогов и отдельных видов платежей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-81 от 17 апреля 2009 года, опубликованное 8 мая 2009 года в газете "Знамя труда" № 20) следующие изменения: приложения № 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н. Сагандыков А. Нуртаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель налогового управления
Ю. Труш
5 апреля 2010 года
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Р. Курмангужинов
5 апреля 2010 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 5 апреля 2010 года № 23/7
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 14 марта 2009 года № 13/3
Стоимость разовых талонов для физических лиц, занимающихся реализацией товаров, выполняющих работы и оказывающих услуги на рынках, за исключением осуществляющих указанную деятельность в стационарных помещениях на территории рынков по договорам аренды, по Мамлютскому району
Наименование реализуемых товаров
Ставка разового
талона за каждый
день торговли
(тенге)
Торговля с прилавка продовольственными
товарами