Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 26 наурыздағы "2010 жылға жеке санаттарға жататын азаматтарға әлеуметтік көмек беру туралы" N 22/4 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 маусымдағы N 24/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 шілдеде N 13-10-115 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы N 129 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2011.10.14 N 129 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 56-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 26 наурыздағы «2010 жылға жеке санаттарға жататын азаматтарға әлеуметтік көмек беру туралы» № 22/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-10-106 2010 жылдың 8 сәуірінен, аудандық «Знамя труда» № 16 газетінде 2010 жылдың 9 сәуірінен жарияланған) шешімі 1-тармақ 6) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6) Мамлют ауданына тұрақты жұмыс істеуге келген медицина қызметкерлеріне, бір рет мөлшерде:
дәрігерлер мен жоғарғы медицина оқу орындарының түлектеріне – екі жүз мың теңгеден;
орта медицина оқу орындарының түлектеріне елу мың теңгеден.»
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       хатшысының міндетін
атқарушы (МАМ)
А. Севостьянова                            А. Қошанов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В. Артимович
(ЖҚӘББ)

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 26 марта 2010 года N 22/4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2010 год"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3 июня 2010 года N 24/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 15 июля 2010 года N 13-10-115. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года № 129)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 № 129)
В соответствии с пунктом 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнить подпунктом 6) пункта 1 решения районного маслихата от 26 марта 2010 года № 22/4 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2010 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-106 от 8 апреля 2010 года, опубликованное 9 апреля 2010 года в районной газете «Знамя труда» № 16) следующего содержания:
«6) медицинским работникам, прибывающим на постоянную работу в Мамлютский район, один раз в размере:
врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений - по двести тысяч тенге;
выпускникам медицинских средних учебных заведений – по пятьдесят тысяч тенге.»
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Исполняющий
районного маслихата                       обязанности секретаря
районного маслихата
(МРМ)
А. Севостьянова                            А. Кошанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ»                       В. Артимович
(ОЗСП)