Тайынша ауданы мәслихатының депутаттығына үміткерлердің үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы N 74 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 наурызда N 13-11-168 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 594 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010.12.23 N 594 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп № 2 сайлау округі бойынша шыққандардың орнына Тайынша ауданы мәслихатының депутаттығына үміткерлердің үгіттік материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Тарихи, мәдени немесе сәулеттік құны бар ескерткіштерге, обелисктерге, ғимараттар мен имереттерге, сондай-ақ дауыс беретін үй-жайда үгіттік материалдарды ілуге жол берілмейді.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Маковский
Келісілді:
Тайынша ауданы сайлау
комиссиясының төрайымы                     Ю. Солунина
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22
ақпандағы № 74 қаулысына қосымша
Тайынша ауданы мәслихатының депутаттығына үміткерлердің үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындар ТІЗІМІ
Елді мекеннің
атауы
Үгіттік материалдарды орналастыру
орындары
1
Тайынша қаласы
Жарнамалық қалқа, мәдениет Үйінің
ғимараты, Железнодорожный мөлтек
ауданы
2
Тайынша қаласы
Тумба, М. Жұмабаев көшесі, дәріхана
ғимараты
3
Тайынша қаласы
Жарнамалық қалқа, Коммунистическая
көшесі, 54

Об определении мест для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2010 года N 74. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 1 марта 2010 года N 13-11-168. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 594
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23.12.2010 N 594
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата вместо выбывшего по избирательному округу № 2, согласно приложению.
2. Не допускается вывешивание агитационных печатных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую, культурную или архитектурную ценность, а также в помещении для голосования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии                     Ю. Солунина
Приложение
к постановлению акимата района
от 22 февраля 2010 года № 74
СПИСОК мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата
п/п
Наименование
населенного пункта
Места размещений агитационных
печатных материалов
1
Город Тайынша
Рекламный щит, здание Дома
культуры мкр. Железнодорожный
2
Город Тайынша
Тумба ул. М.Жумабаева здание
аптеки
3
Город Тайынша
Рекламный щит ул.
Коммунистическая, 54