Аудан әкімдігінің "Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2009 жылғы 26 мамырдағы N 201 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі N 115 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 мамырда N 13-11-177 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырда N 177 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігінің 2011.05.11 N 177 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 26 мамырдағы № 201 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік 2009 жылғы 26 маусымдағы № 13-11-152 тізілімінде тіркелді, 2009 жылғы 10 шілдедегі «Тайынша таңы», 2009 жылғы 10 шілдедегі «Тайыншинские вести» газеттерінде жарияланған) келесі мазмұнда өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысы» деген сөздер алынып тасталсын.
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдардың, түрлердің және көлемдердің  Тізімі (мәтін бойынша әрі қарай – Тізім) бекітілсін.
3-1, 3-2, 3-3. тармақтар келесі мазмұндармен толықтырылсын:
«3-1.Төленетін қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде белгіленсін.
3-2. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 26 мая 2009 года N 201 "Об организации общественных работ в Тайыншинском района"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2010 года N 115. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 7 мая 2010 года N 13-11-177. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2011 N 177
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2011 N 177
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 26 мая 2009 года № 201 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 13-11-152 от 26 июня 2009 года, опубликовано в газетах «Тайынша таңы» от 10 июля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 10 июля 2009 года) изменения и дополнения следующего содержания:
в преамбуле слова «постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий»» исключить.
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить Перечень организации, виды и объемы общественных работ (далее по тексту - Перечень)»;
дополнить пунктами 3-1., 3-2., 3-3. следующего содержания:
«3-1. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы».
3-2. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час исходя, из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.

3-3. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, жарақат алумен немесе басқа зақымданумен денсаулыққа келтірілген зиянның орнын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік төлемдер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі»;
жоғарыда көрсетілген қаулыға қоғамдық жұмыстар түрлері бойынша еңбек ақының түрлері мен мөлшерінің бекітілген Тізбесі осы қаулыға қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері, ұйымдардың бекітілген Тізбесіне сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
5 тармақ жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Жаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2010 жылдың 1 сәуірінен қолданысқа енгізілген құқықтық қатынасқа тиесілі болады.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданының әкімі                    А. Маковский
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 8 сәуірдегі № 115
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша мекемелердің тізімі, еңбек ақының түрлері, көлемі және мөлшері
Мекеменің атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыстың
көлемі
Жұмыс
орындар
дың
саны
1
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының Абай
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
8 километр
көшелерді
жинау, 60
ағашты кесу
9
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
229
аулаларға
бару
4
2
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Алабота селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
16 километр
көшелерді
жинау, 60
ағашты кесу
4
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
490
аулаларға
бару
4
3
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Амандық селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратында
жылу беру
маусымы
кезінде пеш
жағушыға көмек
көрсету
110 шаршы
метр
2
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
454 ауланы
аралап шығу
2
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
6 километр
көшелерді
жинау, 50
ағашты кесу
7
Ғимараттар
құрылысына,
қайта құру мен
күрделі
жөндеуге қатысу
110 шаршы
метр
2
4
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Большой Изюм
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратында
жылу беру
мауысымы
кезінде пеш
жағушыға көмек
көрсету
64 шаршы
метр
2
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
16 километр
көшелерді
жинау, 160
ағашты кесу
3
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
668 ауланы
аралап шығу
2
Октябрь БМ-нің
ғимаратын
күзетуге көмек
көрсету
82 шаршы
метр
2
5
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Драгомиров
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа
дейінгі балалы
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды
жинау
мәселелері
бойынша көмек
көрсету
210 іс
1
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
8 километр
көшелерді
жинау, 60
ағашты кесу
1
Мемлекеттік
мекемелерде
құжаттарды
өңдеу, дайындау
және сақтауға
көмек көрсету
250 іс
(мәтіндер
ді, хаттар
ды, есеп
берулерді
өңдеу)
1
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
506 ауланы
аралап шығу
1
6
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Донецкое селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
10 километр
көшелерді
жинау, 90
ағашты кесу
4
Мемлекеттік
мекемелерде
құжаттарды
өңдеу, дайындау
және сақтауға
көмек көрсету
Бір айда
3000 бет
құжаттарды
сақтауға
дайындау
3
7
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Зеленый Гай
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
15 километр
көшелерді
жинау, 80
ағашты кесу
2
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
698
аулаларға
бару
2
8
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Кантемір селолық
округі әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратында
жылу беру
маусымы
кезінде пеш
жағушыға көмек
көрсету
91 шаршы
метр
2
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
6 километр
көшелерді
жинау, 60
ағашты кесу
3
Ғимараттар
құрылысына,
қайта құру мен
күрделі
жөндеуге қатысу
Селолық
округ әкімі
аппаратының
ғимараты –
91 шаршы
метр, ОМ
ғимараты
2060 метр
квадрат
2
Отынды
дайындауға
көмек көрсету
Отынды
дайындау,
отындарды
кесу, 15
куб м.тасу,
30 куб метр
қаттап
салу
1
9
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Келлеровка
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
12,5
километр
көшелерді
жинау, 1000
ағашты кесу
6
Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа
дейінгі балалы
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды
жинау
мәселелері
бойынша көмек
көрсету
200 іс
2
Мемлекеттік
мекемелерде
мемлекеттік
тілдегі
өтініштер
бойынша
іс-жүргізуде
көмек көрсету
1500 бет
(мәтіндер
ді, хаттар
ды, есеп
берулерді
өңдеу)
2
Мемлекеттік
мекемелерде
құжаттарды
өңдеу, дайындау
және сақтауға
көмек көрсету
6000 бет
2
Құжаттарды
өңдеуге және
әзірлеуге,
сақтауға көмек
көрсету
5 километр
3
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
1006
аулаларға
бару
3
Спорттық
іс-шараларды,
мерейтой
салтанаттарын
мемлекеттік
мерекелерге
арналған
іс-шараларды
дайындауға
қатысу, соның
ішінде мұз
қалашықтарын
салуда қосалқы
жұмыстарды да
атқару
өлшемі
19-дан 25
сантиметр
5000 мұз
кірпіштер
ден мұз
қалашықта
рын салу
2
10
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының Киров
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
10 километр
көшелерді
жинау, 800
ағашты кесу
3
Қоқыс жинайтын
жерлерді
көгалдандыру
100 шаршы
метр қоқыс
жинайтын
жерлерді
көгалданды
ру
2
11
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Красная Поляна
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
22 километр
көшелерді
жинау, 80
ағашты кесу
4
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
769
аулаларға
бару
3
Мемлекеттік
мекемелерде
мемлекеттік
тілдегі
өтініштер
бойынша
іс-жүргізуде
көмек көрсету
1200 бет
(мәтіндер
ді, хаттар
ды, есеп
берулерді
өңдеу)
1
12
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Краснокаменка
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулаларды
көгалдандыру
мен көркейтуге
көмек көрсету
10 километр
көшелерді
жинау, 60
ағашты кесу
3
Қоқыс жинайтын
жерлерді
көгалдандыру
100 шаршы
метр
2
Ғимараттар
құрылысына,
қайта құру мен
күрделі
жөндеуге қатысу
90 шаршы
метр
2
Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа
дейінгі балалы
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды
жинау
мәселелері
бойынша көмек
көрсету
300 іс
1
Үй шаруашылығы
ның санағына
және шаруашылық
кітабын жасауға
көмек көрсету
258
аулаларға
бару
1
Селолық округ
әкімінің
аппараты
ғимаратын
күзетуге көмек
көрсету
432 шаршы
метр
2
Жолдарды
ағымдағы
жөндеуге көмек
көрсету
15 километр
2
Ауру, жалғыз
басты, қарт
азаматтарға
қызмет көрсету
(азық-түлік,
дәрі-дәрмекті
сатып алу,
бөлмелерді
жинау,
едендерді сырлау, кір
жуу, жемістерді
салу, отау және
жинау) бойынша
әлеуметтік
қызметкерге
көмек көрсету
1 қарт
азаматқа
көмек
көрсету
1
13
«Солтүстік
Қазақстан облысы
Тайынша
ауданының
Летовочный
селолық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратында
жылу беру
маусымы кезінде
пеш жағушыға
көмек көрсету
Селолық
округ әкімі
аппаратының
ғимараты –
88 шаршы
метр, Клуб
ғимараты

3-3. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан»;
утвержденный Перечень видов и размеры оплаты труда по видам общественных работ к вышеуказанному постановлению акимата района изложить в новой редакции, согласно утвержденному Перечню организаций, виды и объемы общественных работ к настоящему постановлению;
пункт 5 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жарова Е.К.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2010 года.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района                  А. Маковский
Утвержден
постановлением акимата района
от 8 апреля 2010 года № 115
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Вид общест
венных работ
Объем работы
Количес
тво ра
бочих
мест
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Абайского
сельского
округа
Тайыншинского
района
Северо-Казах
станской
области»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
8 кило
метров,
подрезка 60
деревьев
9
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 229
дворов
4
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Алаботинского
сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
16 кило
метров,
подрезка 60
деревьев
4
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 490
дворов
4
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Амандыкского
сельского
округа»
Оказание помощи
истопнику на
период
отопительного
сезона в здание
аппарата акима
сельского
округа
110
квадратных
метров
2
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 454
дворов
2
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
6 кило
метров,
подрезка 50
деревьев
7
Помощь в
текущем ремонте
здания аппарата
акима сельского
округа
110
квадратных
метров
2
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Большеизюмовско
го сельского
округа»
Оказание помощи
истопнику на
период
отопительного
сезона в здание
аппарата акима
сельского
округа
64
квадратных
метров
2
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
16 кило
метров,
подрезка 160
деревьев
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 668
дворов
2
Оказание помощи
в охране здания
Октябрьской
начальной школы
82
квадратных
метров
2
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Драгомировского
сельского
округа»
Оказание помощи
по вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении
государственных
пособий семьям,
имеющим детей
до 18 лет
210 дел
1
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
8 кило
метров,
подрезка 60
деревьев
1
Оказание помощи
в обработке и
подготовке к
хранению
документации
250 дел
(обработка
текстов,
писем,
отчетов)
1
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 506
дворов
1
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Донецкого
сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
10 кило
метров,
подрезка 90
деревьев
4
Оказание помощи
в обработке и
подготовке к
хранению
документации
3000 листов
(обработка
текстов,
писем,
отчетов)
3
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Зеленогайского
сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
15 кило
метров,
подрезка 80
деревьев
2
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 698
дворов
2
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кантемировского
сельского
округа
Тайыншинского
района Северо–
Казахстанской
области»
Оказание помощи
истопнику на
период
отопительного
сезона в здании
аппарата акима
сельского
округа
91
квадратных
метров
2
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
6 кило
метров,
подрезка 60
деревьев
3
Помощь в
текущем ремонте
здания аппарата
акима сельского
округа и
средней школы
Здание
аппарата
акима
сельского
округа - 91
квадратных
метров,
здание
средней
школы - 2060
квадратных
метров
2
Оказание помощи
в заготовке
дров и
складировании
угля
Заготовка
дров – 15
кубических
метров,
складирова
ние угля –
30 тонн
1
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Келлеровского
сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
12,5 кило
метров,
подрезка
1000
деревьев
6
Оказание помощи
по вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении
государственных
пособий семьям,
имеющим детей
до 18 лет.
200 дел
2
Оказание помощи
в делопроиз
водстве по
обращениям на
государственном
языке
1500 листов
(обработка
текстов,
писем,
отчетов)
2
Оказание помощи
в обработке и
подготовке к
хранению
документации
6000 листов
2
Оказание помощи
в текущем
ремонте дорог
5 километров
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 1006
дворов
3
Участие в
подготовке
спортивных
мероприятий,
юбилейных
торжеств,
мероприятий,
посвященных
государственным
праздникам, в
том числе и
выполнение
подсобных работ
в строительстве
ледовых
городков из
ледовых
кирпичей
ледовых
кирпичей
5000 штук
размером 19
на 25
сантиметров
2
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Кировского
сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
10 кило
метров,
подрезка 800
деревьев
3
Участие в
благоустройстве
свалок
100
квадратных
метров
2
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Краснополянско
го сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
22 кило
метров,
подрезка 80
деревьев
4
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 769
дворов
3
Оказание помощи
в делопроиз
водстве по
обращениям на
государственном
языке
1200 листов
(обработка
текстов,
писем,
отчетов)
1
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Краснокаменско
го сельского
округа»
Помощь в
озеленении и
благоустройстве
территорий
Уборка улиц
10 кило
метров,
подрезка 60
деревьев
3
Участие в
благоустройстве
свалок
100
квадратных
метров
2
Помощь в
текущем ремонте
здания аппарата
акима сельского
округа
90
квадратных
метров
2
Оказание помощи
по вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов при
назначении
государственных
пособий семьям,
имеющим детей
до 18 лет
300 дел
1
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составлении
похозяйственных
книг
Обход 258
дворов
1
Оказание помощи
в охране здания
аппарата акима
сельского
округа
432
квадратных
метров
2
Оказание помощи
в текущем
ремонте дорог
15
километров
2
Помощь
социальному
работнику по
уходу за
больными
одинокими
престарелыми
гражданами
(покупка
продуктов,
медикаментов,
уборка
помещения,
побелка стен,
покраска полов,
стирка белья,
посадка,
прополка и
уборка овощей)
Уход за 1
престарелым
гражданином
1
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Летовочного
сельского
округа»
Оказание помощи
истопнику на
период
отопительного
сезона в здании
аппарата акима
сельского
округа, здании
клуба
Здание
аппарата
акима
сельского
округа - 88
квадратных
метров,
Здание клуба