Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота селолық округі әкімінің 2010 жылғы 6 тамыздағы N 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 тамызда N 13-11-187 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 25.06.2018 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Е. Қалиақпаров
Алабота ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 12 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Алабота акуылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Золоторунное ауылы
1) Қырау қамыс бірінші көшесі
2) Жастар екінші көшесі
Сүгірбай ауылы
1) Абай бірінші көшесі
Талдыкөл ауылы
1) Достық бірінші көшесі
Целинное ауылы
1) Школьная бірінші көшесі

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Алаботинского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 6 августа 2010 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 18 августа 2010 года N 13-11-187.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25.06.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Алаботинского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Калиакпаров
Приложение к решению акима Алаботинского сельского округа от 6 августа 2010 года № 12
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Алаботинского сельского округа Тайыншинского района
село Золоторунное
1) первая улица Қырау қамыс
2) вторая улица Жастар
село Сугурбай
1) первая улица Абая
село Талдыколь
1) первая улица Достық
село Целинное
1) первая улица Школьная