Тайынша ауданы Краснокамен селолық округі Талап селосының құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснокамен селолық округі әкімінің 2010 жылғы 12 тамыздағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қыркүйекте N 13-11-190 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып селолық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Краснокамен селолық округі Талап селосының құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін:
бірінші көше – Достық
екінші көше – Мектеп
үшінші көше – Қазақстан.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округтің әкімі                     П. Грысюк

О присвоении наименований составных частей села Талап Краснокаменского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Краснокаменского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанкой области от 12 августа 2010 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанкой области 15 сентября 2010 года N 13-11-190
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить составным частям села Талап Краснокаменского сельского округа Тайыншинского района следующие наименования:
первая улица – Достық
вторая улица – Мектеп
третья улица – Қазақстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа                      П. Грысюк