Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 19/1 "2010-2012 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 22/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 13-12-103 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың IV шақырымы он тоғызыншы сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне (2010 жылғы 14 қаңтардан № 13-12-100 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (1872) «Нива» газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
«1241999» сандары «1261416» сандарымен ауыстырылсын;
«156644» сандары «158644» сандарымен ауыстырылсын;
«7550» сандары «8550» сандарымен ауыстырылсын;
«1076655» сандары «1093072» сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
«1241999» сандары «1276598,9» сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
«-8011» сандары «-23193,9» сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
«8011» сандары «23193,9» сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
«81656» сандары «40828» сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақта:
«158514» сандары «170803» сандарымен ауыстырылсын;
3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«3) 3054 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым – 1945 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек көлеуге;
4) 144 мың теңге - Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жол жүруін қамтамасыз етуге, сондай-ақ Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдығына орай Мәскеу, Астана қалаларында өтетін шерулерге қатысуы үшін олардың және олармен жүрген адамдардың тамақтану, туру, жол жүру шығыстарын төлеуге;»;
5) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 19/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 22/3. Зарегистрировано Управление юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 21 апреля 2010 года N 13-12-103. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата девятнадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2009 года № 19/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2010 года номер 13-12-100, опубликованное в газете «Нива» № 4 (1872) 23 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1241999» заменить цифрами «1261416»;
цифры «156644» заменить цифрами «158644»;
цифры «7550» заменить цифрами «8550»;
цифры «1076655» заменить цифрами «1093072».
подпункте 2)
цифры «1241999» заменить цифрами «1276598,9».
подпункте 5)
цифры «-8011» заменить цифрами «-23193,9».
подпункте 6)
цифры «8011» заменить цифрами «23193,9».
в пункте 7:
цифры «81656» заменить цифрами «40828»;
в пункте 9:
цифры «158514» заменить цифрами «170803»;
подпункты 3),4) изложить в новой редакции:
«3) 3054 тысячи тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
4) 144 тысячи тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункте 5)

«14850» сандары «15452» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«5823» сандары «5307» сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшасы келесі мағынамен толықтырылсын:
«9) 12203 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;»;
10 тармақта:
«73370» сандары «77498» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«2) 540 мың теңге Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектердің және басқа санаттағылардың санаторлық–курорттық емделулеріне»;
2-1 тармақшасын келесі мағынамен толықтырылсын:
«2-1) 226 мың теңге Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне 20 айлық есептеуіш көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек»;
4) тармақшасы келесі мағынамен толықтырылсын:
«4) 4169 мың теңге – ауданның мемлекеттік мекемелері және мемлекеттік кәсіпорындары үшін көмір сатып алуға»;
12 тармақта:
«750» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын;18 тармақта:
18-1 тармағы келесі мағынамен толықтырылсын:
«18-1. 10 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша 15182,9 мың теңге аудандық бюджеттің шығындарына, жылдың басынан жинақталған, аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен бөлінсін».
Осы шешімнің 1, 5, 8-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімге 1, 2, 3-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын (қоса берілген).
Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 10 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізілген.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XXII сессия төрағасына                     хатшысы
Н. Никитенко                               Ғ. Шаяхметов
«КЕЛІСІЛГЕН»                               30 наурыз 2010 жыл
Салық басқармасының
бастығы                                    А. Мұсабаев
Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімінің бастығы                Ж. Макенова
Аудандық мәслихат сессиясының

цифры «14850» заменить цифрами «15452»;
подпункте 6)
цифры «5823» заменить цифрами «5307»;
дополнить подпунктом 9 следующего содержания:
«9) 12203 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
в пункте 10:
цифры «73370» заменить цифрами «77498»;
в подпункте 2) изложить в новой редакции:
«2) 540 тысяч тенге на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны и другим категориям»;
дополнить подпунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1) 226 тысяч тенге на единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 20 месячных расчетных показателей»;
дополнить подпунктом 4 следующего содержания:
«4) 4169 тысячи тенге – на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий района»;
в пункте 12:
цифры «750» заменить цифрой «0»;
в пункте 18:
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
«18-1. Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы районного бюджета 15182,9 тысяч тенге по бюджетным программам согласно приложения 10».
приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагается);
дополнить приложением 10 к указанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXII сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Н. Никитенко                               Г. Шаяхметов
«СОГЛАСОВАНО»                              30 марта 2010 года
Начальник
налогового управления                      А. Мусабаев
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                  Ж. Макенова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

2010 жылғы 31 наурыздағы № 22/3 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне
8-қосымша
2010 жылы 451-007-000 бағдарламасы бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға төлем тізбесі
р/н
Төлем түрлері
Сомасы
(мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен
қатысушыларына, және оларға теңестірілген
тұлғалардың тіс протезі бойынша шығындардың
есесін қайтару

от 31 марта 2010 года № 22/3
Приложение 8
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 19/1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год по программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Виды выплат
Сумма
(тыс.
тенге)
1
Возмещение расходов по зубопротезированию
инвалидов и участников Великой Отечественной
войны и приравненных к ним