2010 жылы Шал ақын ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына үй сатып алуға көтерме жәрдемақы және әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі N 27/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 тамызда N 13-14-105 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы N 02-04/195 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 09.10.2013 N 02-04/195 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген селолық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну Ережесінің 2-бөліміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010 жылы Шал ақын ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына:
1) жетпіс есе айлық есептік көрсеткішке тең мөлшер сомасында көтерме жәрдемақы;
2) айлық есептік көрсеткіштің алты жүз отыз есе мөлшерінен аспайтын сомада бюджет несиесін – тұрғын-үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XХVІІ сессиясының төрағасы                 хатшысы
В. Федоров                                 Н. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
«Шал ақын ауданының
ауылшаруашылығы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Х. Найманов
2010 жылғы 26 шілде
«Шал ақын ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж. Бекетова
2010 жылғы 26 шілде

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Шал акына в 2010 году
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 июля 2010 года N 27/3. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 26 августа 2010 года N 13-14-105. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 9 октября 2013 года N 02-04/195)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 09.10.2013 N 02-04/195)
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Шал акына в 2010 году:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) социальную поддержку для приобретения жилья - бюджетный кредит в сумме, не превышающей шестисоттридцатикратный размер месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
В. Федоров                                 Н. Дятлов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел сельского
хозяйства района Шал акына»                Х. Найманов
26 июля 2010 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
района Шал акына»                          Ж. Бекетова
26 июля 2010 года