Шал ақын ауданы Октябрь ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-111 тіркелді.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный аулдық округі әкімінің 01.04.2021 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Октябрь ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Октябрь ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
1) Ұзынжар ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Еңбекші;
екінші көшеге – Абай Құнанбаев атындағы;
үшінші көшеге – Школьная;
төртінші көшеге – Жеңіс;
бесінші көшеге – Первостроительная;
алтыншы көшеге – Курганская.
2) Тельманово селосы бойынша:
бірінші көшеге – Сәкен Сейфуллин атындағы;
екінші көшеге – Евней Бөкетов атындағы.
3) Кұртай селосы бойынша:
бірінші көшеге – Молодежная;
екінші көшеге – Аққайың;
үшінші көшеге – Жеңіс.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімі С. Ахмадин

О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Октябрьского сельского округа района Шал акына
Решение акима Октябрьского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-111.
Сноска. Внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 01.04.2021 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Октябрьского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Октябрьского сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по аулу Узынжар:
первой улице – Енбекши;
второй улице – имени Абая Кунанбаева;
третьей улице – Школьная;
четвертой улице – Женис;
пятой улице - Первостроительная;
шестой улице – Курганская.
2) по селу Тельманово:
первой улице – имени Сакена Сейфуллина;
второй улице – имени Евнея Букетова.
3) по селу Куртай:
первой улице – Молодежная;
второй улице – Аккайын;
третьей улице – Женис.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Ахмадин