Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің Ортақкөл ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим селолық округі әкімінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-109 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "Ортаққөл" "аулының" сөздері тиісінше "ауылдық", "Ортақкөл", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим селолық округі әкімінің 21.01.2021 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы", Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ортақкөл селолық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің Ортақкөл ауылының құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Хабдулин
Селолық округ әкімінің
2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 5 шешіміне қосымша
Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округінің атау берілген Ортақкөл ауылының құрамдас бөліктерінің
тізбесі
Бірінші көшеге – Ортақкөл көшесі.

О присвоении наименований составным частям села Ортакуль Приишимского сельского округа района Шал акына
Решение акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-109.
Сноска. В реквизиты и текст решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21.01.2021 года № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решение схода граждан села Ортакуль, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования составным частям села Ортакуль Приишимского сельского округа района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Хабдулин
Приложение
к решению акима сельского округа
от 22 сентября 2010 года № 5
Перечень
составных частей села Ортакуль Пришимского сельского округа района Шал акына, которым присвоены наименования
Первой улице – имя Ортаккульская.