Шал ақын ауданы Сухорабов селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабов селолық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-114 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округі әкімінің 05.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ) шешімімен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Сухорабовка ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. Шал ақын ауданы Сухорабовка ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
1) Сухорабовка ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Школьная;
екінші көшеге – Рабочая;
үшінші көшеге – Набережная;
төртінші көшеге – Космонавтов;
бесінші көшеге – Наурыз;
алтыншы көшеге – Мира;
жетінші көшеге – Валерий Быковский атында.
2) Неждановка селосы бойынша;
бірінші көшеге – Абай Құнанбаев атында;
екінші көшеге – Мағжан Жұмабаев атында.
3) Ольгинка селосы бойынша:
бірінші көшеге –Береговая;
екінші көшеге – Полевая;
үшінші көшеге – Молодежная;
төртінші көшеге – Школьна;
бесінші көшеге - Центральная.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Марченко

О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Сухорабовского сельского округа района Шал акына
Решение акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-114.
Сноска. В реквизиты и текст решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 05.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Сухорабовского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Сухорабовского сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по селу Сухорабовка:
первой улице – Школьная;
второй улице – Рабочая;
третьей улице – Набережная;
четвертой улице – Космонавтов;
пятой улице – Наурыз;
шестой улице – Мира;
седьмой улице – имени Валерия Быковского.
2) по селу Неждановка:
первой улице – имени Абая Кунанбаева;
второй улице – имени Магжана Жумабаева.
3) по селу Ольгинка:
первой улице – Береговая;
второй улице – Полевая;
третьей улице – Молодежная;
четвертой улице – Школьная;
пятой улице - Центральная.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Марченко