Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-110 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің 03.02.2021 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Юбилейный ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
1) Крещенка ауылы бойынша:
Бірінші көшеге – Новая,
Екінші көшеге – Степная,
Үшінші көшеге – Школьная,
Төртінші көшеге – Береговая,
тұйық көшелерге солтүстіктен оңтүстікке қарай келесі атаулар берілсін:
Бірінші тұйық көше – Александр Гельман атындағы,
Екінші тұйық көше – Антон Энгель атындағы,
Үшінші тұйық көше – Василий Горбенко атындағы,
Төртінші тұйық көше – Қыдыр Ескендіров атындағы,
Бесінші тұйық көше – Ардагерлер.
2) Белоградовка селосы бойынша:
бірінші көшеге – Школьная;
екінші көшеге – Западная.
3) Куприяновка селосы бойынша:
бірінші көшеге – Степная
екінші көшеге – Новая;
үшінші көшеге – Солнечная.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің 2012.06.22 N 2 шешімі (ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде іске енгізілсін)
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Ғабдулин

О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Юбилейного сельского округа района Шал акына
Решение акима Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-110.
Сноска. В реквизиты и по всему тексту решения внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 03.02.2021 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148- II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Юбилейного сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Юбилейного сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по селу Крещенка:
первой улице – Новая;
второй улице – Степная;
третьей улице – Школьная;
четвертой улице – Береговая;
присвоить следующие наименования переулкам с севера на юг:
первый переулок - имени Александра Гельмана;
второй переулок - имени Антона Энгеля;
третий переулок - имени Василия Горбенко;
четвертый переулок - имени Кыдыра Ескендирова;
пятый переулок – Ардагерлер.
2) по селу Белоградовка:
первой улице – Школьная;
второй улице – Западная;
3) по селу Куприяновка:
первой улице – Степная;
второй улице – Новая;
третьей улице – Солнечная.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением акима Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.06.2012 N 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А.Габдулин