Атырау облысы әкімиятының 2009 жылғы 26 мамырдағы № 137 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 16 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 ақпанында № 2562 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2012 жылғы 9 шілдедегі № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2012.07.09 № 212 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына және Атырау облысы әкімиятының 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 4 "Атырау облысының халықты жұмыспен қамту жүйесін жетілдіру жөніндегі 2008-2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ  ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2009 жылғы 26 мамырдағы № 137 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2548 тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымдағы "Атырау" газетінің № 68 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақта:
5) тармақшада "15 000" деген цифрлар "20 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Әбдіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Дәукенов

О внесении изменения в постановление акимата области от 26 мая 2009 года № 137 "Об организации и финансировании социальных рабочих мест для целевых групп населения"
Постановление Атырауского областного акимата от 2 февраля 2010 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 февраля 2010 года за № 2562. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 9 июля 2012 года № 212
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 09.07.2012 № 212
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и постановлением акимата Атырауской области от 11 января 2008 года № 4 "Об утверждении Плана мероприятий по совершенствованию системы занятости населения Атырауской области на 2008-2010 годы", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 26 мая 2009 года № 137 "Об организации и финансировании социальных рабочих мест для целевых групп населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2548, опубликовано 11 июня 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" за № 68) следующее изменение:
в пункте 2:
в подпункте 5) цифры "15 000" заменить цифрами "20 000".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Абдирова А.А. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Исполняющий обязанности
акима области                              Б. Даукенов