Облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 303-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 наурызда N 2563 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2010-2012 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 рет санымен тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"80 407 111" деген цифрлар "99 701 503" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"23 111 689" деген цифрлар "42 406 081" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"75 076 291" деген цифрлар "89 790 953" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 242 620" деген цифрлар "10 598 994" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 260 620" деген цифрлар "10 616 994" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"763 756" деген цифрлар "-12 888" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"763 756" деген цифрлар "12 888" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2010 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100%;
Мақат және Жылыой ауданына - 50%;
Атырау қаласына - 70%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100%;
Жылыой ауданына және Атырау қаласына - 50%;
бір реттік талон бойынша, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаның жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына - 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке -100%;
Жылыой ауданына - 50%;
Атырау қаласына - 34%.

О внесении изменений и дополнений в решение ХІХ сессии областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года N 303-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 марта 2010 года за N 2563. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2010-2012 годы, областной маслихат на XХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликовано 23 января 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "80 407 111" заменить цифрами "99 701 503";
цифры "23 111 689" заменить цифрами "42 406 081";
цифры "75 076 291" заменить цифрами "89 790 953";
цифры "5 242 620" заменить цифрами "10 598 994";
цифры "5 260 620" заменить цифрами "10 616 994";
цифры "763 756" заменить цифрами "-12 888";
цифры "763 756" заменить цифрами "12 888";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить на 2010 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у
источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100 %;
Макатскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 70 %;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Жылыойскому району - 50%;
городу Атырау – 34%.

3)8-тармақта:
"1 445 305" деген цифрлар "1 370 193" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 17-тармақта:
"42 000" деген цифрлар "1 081 296" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"164 586" деген цифрлар "190 086" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
студенттерді оқыту үшін - 27 275 мың теңге;
білім беру нысандарының ғимараттарын, үй-жайларын және құрылымдарын күрделі жөндеу үшін - 200 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық үшін - 175 336 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 65 жылдығына орай бiржолғы материалдық көмек төлеуге облыстық бюджет қаражаты есебінен – 15 415 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 65 жылдығына орай жол жүруiн қамтамасыз етуге облыстық бюджет қаражаты есебінен – 326 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету - 38 500 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру үшін - 9 000 мың теңге;
мәдени шараларды өткізуге - 9 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру үшін - 58 000 мың теңге;
газ желілерін күрделі жөндеуге - 5 200 мың теңге;
жылу желісін күрделі жөндеуге - 15 600 мың теңге;
автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге - 4 787 179 мың теңге;
2010-2014 жылдарға арналған "Ауыз су" бағдарламасын іске асыру үшін сумен қамту нысандарының техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуге – 22 017 мың теңге;
5) 23-тармақта:
"726 367" деген цифрлар "1 503 542" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"102 501" деген цифрлар "404 739" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"308 635" деген цифрлар "2 489 580" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
білім беру нысандарын салу және қайта құру үшін - 1 709 650 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамыту үшін - 136 000 мың теңге;
6) 25-тармақта:
"478 274" деген цифрлар "498 193" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3) в пункте 8:
цифры "1 445 305" заменить цифрами "1 370 193";
4) в пункте 17:
цифры "42 000" заменить цифрами "1 081 296";
цифры "164 586" заменить цифрами "190 086";
дополнить строками следующего содержания:
27 275 тысяч тенге - на обучение студентов;
200 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений объектов образования;
175 336 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;
15 415 тысяч тенге - за счет средств областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
326 тысяч тенге – за счет средств областного бюджета на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
38 500 тысяч тенге - на приобретение жилья для отдельных категорий граждан;
9 000 тысяч тенге - на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
9 000 тысяч тенге - на проведение культурных мероприятий;
58 000 тысяч тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5 200 тысяч тенге - капитальный ремонт сетей газификации;
15 600 тысяч тенге - на капитальный ремонт тепловых сетей;
4 787 179 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
22 017 тысяч тенге - на разработку технико-экономического боснования объектов водоснабжения для реализации программы "Питьевая вода" на 2010-2014 годы;
5) в пункте 23:
цифры "726 367" заменить цифрами "1 503 542";
цифры "102 501" заменить цифрами "404 739";
цифры "308 635" заменить цифрами "2 489 580";
дополнить строками следующего содержания:
1 709 650 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования;
136 000 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;
6) в пункте 25:
цифры "478 274" заменить цифрами "498 193";
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.