Атырау облысы әкімиятының 2009 жылғы 26 маусымдағы № 154 "Атырау облысында жастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімиятының 2010 жылғы 8 шілдедегі № 161 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 18 тамызда № 2570 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2012 жылғы 9 шілдедегі № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2012.07.09 № 212 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облысы әкімиятының 2009 жылғы 26 маусымдағы № 154 "Атырау облысында жастар тәжірибесін ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 4 тамызда № 2549 тіркелген, 2009 жылғы 11 тамызда "Атырау" газетінің № 95 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
12 тармақта:
"15 000" деген цифрлар "20 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ. Аманғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 наурызынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Облыс әкімі                           Б. Рысқалиев

О внесении изменения в постановление акимата области от 26 июня 2009 года № 154 "Об организации и финансировании молодежной практики в Атырауской области"
Постановление Атырауского областного акимата от 8 июля 2010 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 августа 2010 года за № 2570. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 9 июля 2012 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 09.07.2012 № 212.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения",статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 26 июня 2009 года № 154 "Об организации и финансировании молодежной практики в Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 августа 2009 года за № 2549, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 11 августа 2009 года за № 94) следующее изменение:
в пункте 12:
цифры "15 000" заменить цифрами "20 000".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Амангалиева С.К. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2010 года.
Аким области                       Б. Рыскалиев