"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 28/296-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 сәуірде N 2024 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018–нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«211 684 340» деген сандар «215 558 013» деген сандармен ауыстырылсын;
«12 338 748» деген сандар «12 666 185» деген сандармен ауыстырылсын;
«198 672 836» деген сандар «202 249 072» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«209 070 102» деген сандар «212 973 775» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақтың бірінші бөлігінде:
«4 854 027» деген сандар «2 226 035» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
«708 762» деген сандар «736 271» деген сандармен ауыстырылсын;
«190 085» деген сандар «197 518» деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші және он төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуіне - 17 770 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуіне – 674 558 мың теңге;»;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 28/296-IV от 12 апреля 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 13 апреля 2010 года за N 2024. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете "Южный Казахстан" № 153) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «211 684 340» заменить цифрами «215 588 013»;
цифры «12 338 748» заменить цифрами «12 666 185»;
цифры «198 672 836» заменить цифрами «202 249 072»;
в подпункте 2):
цифры «209 070 102» заменить цифрами «212 973 775»;
в части первой пункта 4:
цифры «4 854 027» заменить цифрами «2 226 035»;
в части первой пункта 5:
цифры «708 762» заменить цифрами «736 271»;
цифры «190 085» заменить цифрами «197 518»;
абзацы тринадцатый и четырнадцатый изложить в следующей редакции:
«17 770 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
674 558 тысяч тенге – для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;»;
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:

«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 810 238 мың теңге.»;
7-тармақтың бірінші бөлігінде:
«14 023 275» деген сандар «19 027 621» деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Р.Тәңірбергенов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

«810 238 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.»;
в части первой пункта 7:
цифры «14 023 275» заменить цифрами «19 027 621»;
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии областного маслихата   Р. Танирбергенов
Секретарь областного маслихата             А. Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

4 943 629
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
432 741
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
298 307
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
134 434
261
Облыстың білім басқармасы
4 510 888
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 510 888
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
722 182
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
39 324
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
39 324
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
109 231
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
109 231
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
573 627
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
189 027
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
384 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
23 236 801
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 317
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
21 317
261
Облыстың білім басқармасы
3 718 381
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 729
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
569 485
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
72 378
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
238 340
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
735 733
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 527
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
233 696
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
73 537
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 837
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 274 008

4 943 629
253
Управление здравоохранения области
432 741
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
298 307
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
134 434
261
Управление образования области
4 510 888
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 510 888
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
722 182
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
39 324
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
39 324
253
Управление здравоохранения области
109 231
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
109 231
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
573 627
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
189 027
060
Подготовка и переподготовка кадров
384 600
9
Прочие услуги в области образования
23 236 801
253
Управление здравоохранения области
21 317
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций образования системы здравоохранения
21 317
261
Управление образования области
3 718 381
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
69 729
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
569 485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 333
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
72 378
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
238 340
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
735 733
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
129 527
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
233 696
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
73 537
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 837
032
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
0

022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
285 778
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 497 103
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
8 753 800
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
10 273 821
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
469 482
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
363 082
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
106 400
05
Денсаулық сақтау
40 463 206
1
Кең бейiндi ауруханалар
33 611
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 611
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек
33 611
2
Халықтың денсаулығын қорғау
922 764
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
922 764
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
502 870
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
186 155
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
232 827
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
912
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 407 955
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 407 955
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 113 237
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
117 375
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
288 372
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
194 374
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
263 968
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 372 031
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
58 598
4
Емханалар
14 186 241
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
285 778
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 274 008
271
Управление строительства области
19 497 103
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
8 753 800
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
10 273 821
037
Строительство и реконструкция объектов образования
469 482
05
Здравоохранение
40 463 206
1
Больницы широкого профиля
33 611
253
Управление здравоохранения области
33 611
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
33 611
2
Охрана здоровья населения
922 764
253
Управление здравоохранения области
922 764
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
502 870
006
Услуги по охране материнства и детства
186 155
007
Пропаганда здорового образа жизни
232 827
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
912
3
Специализированная медицинская помощь
7 407 955
253
Управление здравоохранения области
7 407 955
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
5 113 237
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
117 375
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
288 372
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
194 374
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
263 968
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 372 031
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
58 598
4
Поликлиники
14 186 241
253
Управление здравоохранения области

828 730
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
172 350
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
291 518
261
Облыстың білім басқармасы
620 957
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
620 957
271
Облыстың құрылыс басқармасы
204 396
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 396
2
Әлеуметтiк көмек
3 388 658
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 388 658
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
168 892
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 471 438
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 770
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 458
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

828 730
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
172 350
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
291 518
261
Управление образования области
620 957
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
620 957
271
Управление строительства области
204 396
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 396
2
Социальная помощь
3 388 658
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 388 658
003
Социальная поддержка инвалидов
168 892
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
1 471 438
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17 770
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
430 458
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

244 100
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
568 245
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
568 245
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 072
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
720
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 762 133
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
12 855 433
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 141 588
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 141 588
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 713 845
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 914
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 368
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 352 771
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
737 400
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

244 100
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
568 245
256
Управление координации занятости и социальных программ области
568 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 072
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
720
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
353 681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 762 133
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
12 855 433
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 141 588
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 141 588
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
9 713 845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
68 914
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 368
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 352 771
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
737 400
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1 132 196
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 518
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 341
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
254 985
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 075
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 910
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
442 678
1
Өнеркәсіп
247 727
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
247 727
012
Оңтүстік арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
247 727
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
194 951
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
67 905
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 905
271
Облыстың құрылыс басқармасы
81 832
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 412
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 420
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
45 214
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 118
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 096
12
Көлiк және коммуникациялар
11 498 898
1
Автомобиль көлiгi
3 862 980
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 862 980
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 535 966
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
150 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
177 014
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 635 918
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

1 132 196
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
197 518
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 341
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
254 985
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170 075
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
84 910
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
442 678
1
Промышленность
247 727
265
Управление предпринимательства и промышленности области
247 727
012
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Онтустик"
247 727
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
194 951
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
67 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
67 905
271
Управление строительства области
81 832
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
79 412
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 420
272
Управление архитектуры и градостроительства области
45 214
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
43 118
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 096
12
Транспорт и коммуникации
11 498 898
1
Автомобильный транспорт
3 862 980
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 862 980
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 535 966
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
150 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
177 014
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 635 918
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

271
Облыстың құрылыс басқармасы
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
014
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

271
Управление строительства области
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области