"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 19 мамырдағы N 29/299-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 мамырда N 2026 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018–нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«215 558 013» деген сандар «215 623 640» деген сандармен ауыстырылсын;
«12 666 185» деген сандар «12 683 936» деген сандармен ауыстырылсын;
«202 249 072» деген сандар «202 266 948» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«212 973 775» деген сандар «214 004 426» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 4 903 495» деген сандар «- 5 898 519» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«4 903 495» деген сандар «5 898 519» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
«3 234 815» деген сандар «3 317 244» деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші бөлігінде:
«19 027 621» деген сандар «18 858 237» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 352 771» деген сандар «3 359 646» деген сандармен ауыстырылсын;
«730 171» деген сандар «732 548» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасында:
II «Шығындар» бөлімінде:
02 «Қорғаныс» функционалдық тобында:
«125 941» деген сандар «245 249» деген сандармен ауыстырылсын;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
«90 349» деген сандар «209 657» деген сандармен ауыстырылсын;
«005 Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру» бағдарламасынан кейін 271 бюджеттік бағдарлама әкімшісі және мынадай мазмұндағы 002 бағдарламамен толықтырылсын:

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 29/299-IV от 19 мая 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 25 мая 2010 года за N 2026. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете "Южный Казахстан" № 153) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «215 588 013» заменить цифрами «215 623 640»;
цифры «12 666 185» заменить цифрами «12 683 936»;
цифры «202 249 072» заменить цифрами «202 266 948»;
в подпункте 2):
цифры «212 973 775» заменить цифрами «214 004 426»;
в подпункте 5):
цифры «- 4 903 495» заменить цифрами «- 5 898 519»;
в подпункте 6):
цифры «4 903 495» заменить цифрами «5 898 519»;
в части первой пункта 5:
цифры «3 234 815» заменить цифрами «3 317 244»;
в части первой пункта 7:
цифры «19 027 621» заменить цифрами «18 858 237»;
цифры «3 352 771» заменить цифрами «3 359 646»;
цифры «730 171» заменить цифрами «732 548»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в приложение 2 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 02 «Оборона»:
цифры «125 941» заменить цифрами «245 249»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
цифры «90 349» заменить цифрами «209 657»;
после программы 005 «Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба» дополнить администратором бюджетных программ 271 и программой 002 следующего содержания:

«271 Облыстың құрылыс басқармасы 119 308 мың теңге
002 Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту 119 308 мың теңге»;
09 «Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
«2 633 737» деген сандар «2 514 429» деген сандармен ауыстырылсын;
9 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«2 633 737» деген сандар «2 514 429» деген сандармен ауыстырылсын;
«279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«2 633 737» деген сандар «2 514 429» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
«2 633 737» деген сандар «2 514 429» деген сандармен ауыстырылсын;
12 «Көлiк және коммуникациялар» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
«6 568 540» деген сандар «6 702 151» деген сандармен ауыстырылсын;
«268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«6 568 540» деген сандар «6 702 151» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 007 бағдарламамен толықтырылсын:
«007 Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері 133 611 мың теңге»;
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«2 422 134» деген сандар «2 288 523» деген сандармен ауыстырылсын;
«268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«2 422 134» деген сандар «2 288 523» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Көлік инфрақұрылымын дамыту» бағдарламасында:
«2 284 094» деген сандар «2 150 483» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасында:
II «Шығындар» бөлімінде:
02 «Қорғаныс» функционалдық тобында:
«138 935» деген сандар «286 341» деген сандармен ауыстырылсын;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
«101 282» деген сандар «248 688» деген сандармен ауыстырылсын;
«005 Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру» бағдарламасынан кейін 271 бюджеттік бағдарлама әкімшісі және мынадай мазмұндағы 002 бағдарламамен толықтырылсын:
«271 Облыстың құрылыс басқармасы 147 406 мың теңге
«002 Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту 147 406 мың теңге»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:

«271 Управление строительства области 119 308 тысяч тенге
002 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций 119 308 тысяч тенге»;
в функциональной группе 09 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
цифры «2 633 737» заменить цифрами «2 514 429»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования»:
цифры «2 633 737» заменить цифрами «2 514 429»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области»:
цифры «2 633 737» заменить цифрами «2 514 429»;
в программе 011 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы»:
цифры «2 633 737» заменить цифрами «2 514 429»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
цифры «6 568 540» заменить цифрами «6 702 151»;
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
цифры «6 568 540» заменить цифрами «6 702 151»;
после программы 003 «Обеспечение функционирования автомобильных дорог» дополнить программой 007 следующего содержания:
«007 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры 133 611 тысяч тенге»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций»:
цифры «2 422 134» заменить цифрами «2 288 523»;
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
цифры «2 422 134» заменить цифрами «2 288 523»;
в программе 002 «Развитие транспортной инфраструктуры»:
цифры «2 284 094» заменить цифрами «2 150 483»;
в приложение 3 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 02 «Оборона»:
цифры «138 935» заменить цифрами «286 341»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
цифры «101 282» заменить цифрами «248 688»;
после программы 005 «Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба» дополнить администратором бюджетных программ 271 и программой 002 следующего содержания:
«271 Управление строительства области 147 406 тысяч тенге
002 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций 147 406 тысяч тенге»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:

«19 226 666» деген сандар «19 079 260» деген сандармен ауыстырылсын;
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
«2 575 306» деген сандар «2 534 700» деген сандармен ауыстырылсын;
«271 Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«2 575 306» деген сандар «2 534 700» деген сандармен ауыстырылсын;
031 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 40 606 мың теңге» бағдарламасы алынып тасталынсын;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
«16 651 360» деген сандар «16 544 560» деген сандармен ауыстырылсын;
«279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«16 651 360» деген сандар «16 544 560» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер» бағдарламасында:
«15 914 419» деген сандар «15 807 619» деген сандармен ауыстырылсын;
12 «Көлiк және коммуникациялар» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
«7 024 145» деген сандар «7 774 145» деген сандармен ауыстырылсын;
«268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«7 024 145» деген сандар «7 774 145» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 007 бағдарламамен толықтырылсын:
«007 Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері 750 000 мың теңге»;
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«1 527 640» деген сандар «777 640» деген сандармен ауыстырылсын;
«268 Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«1 527 640» деген сандар «777 640» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Көлік инфрақұрылымын дамыту» бағдарламасында:

цифры «19 226 666» заменить цифрами «19 079 260»;
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
цифры «2 575 306» заменить цифрами «2 534 700»;
по администратору бюджетной программы 271 «Управление строительства области»:
цифры «2 575 306» заменить цифрами «2 534 700»;
исключить программу 031 «Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 40 606 тысяч тенге»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
цифры «16 651 360» заменить цифрами «16 544 560»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области»:
цифры «16 651 360» заменить цифрами «16 544 560»;
в программе 010 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения»:
цифры «15 914 419» заменить цифрами «15 807 619»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
цифры «7 024 145» заменить цифрами «7 774 145»;
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
цифры «7 024 145» заменить цифрами «7 774 145»;
после программы 003 «Обеспечение функционирования автомобильных дорог» дополнить программой 007 следующего содержания:
«007 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры 750 000 тысяч тенге»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций»:
цифры «1 527 640» заменить цифрами «777 640»;
по администратору бюджетной программы 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
цифры «1 527 640» заменить цифрами «777 640»;
в программе 002 «Развитие транспортной инфраструктуры»:

4 543 804
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 265 818
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
39 324
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
39 324
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
132 509
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
131 549
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
960
261
Облыстың білім басқармасы
1 093 985
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
188 157
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
905 828
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
23 091 849
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 317
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
21 317
261
Облыстың білім басқармасы
3 742 045
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 419
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
569 485
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
99 042
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
238 340
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
735 733
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129 527
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
233 554
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
73 091
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 735
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 274 008
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 328 487

4 543 804
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
1 265 818
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
39 324
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
39 324
253
Управление здравоохранения области
132 509
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
131 549
060
Подготовка и переподготовка кадров
960
261
Управление образования области
1 093 985
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
188 157
060
Подготовка и переподготовка кадров
905 828
9
Прочие услуги в области образования
23 091 849
253
Управление здравоохранения области
21 317
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций образования системы здравоохранения
21 317
261
Управление образования области
3 742 045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 419
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
569 485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 333
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
99 042
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
238 340
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
735 733
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
129 527
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
233 554
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
73 091
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 735
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
285 778
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 274 008
271
Управление строительства области
19 328 487

204 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 300
2
Әлеуметтiк көмек
3 382 465
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 382 465
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
162 699
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 471 438
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 770
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 458
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

204 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 300
2
Социальная помощь
3 382 465
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 382 465
003
Социальная поддержка инвалидов
162 699
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
1 471 438
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17 770
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
430 458
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

244 100
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
568 240
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
568 240
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 067
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
720
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 796 146
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
12 889 446
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 145 145
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 145 145
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 716 897
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 091
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 368
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 359 646
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
737 400

244 100
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
568 240
256
Управление координации занятости и социальных программ области
568 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 067
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
720
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
353 681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 796 146
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
12 889 446
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 145 145
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 145 145
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
9 716 897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
65 091
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 368
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 359 646
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
737 400
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 302 069
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 922

20 470
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
13 266
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
540
4
Туризм
7 469
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
7 469
013
Туристік қызметті реттеу
7 469
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
352 011
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
185 289
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
166 247
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 042
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
166 722
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 496
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
58 226
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
732 548
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
732 548
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
732 548
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
732 548
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 941 408
1
Ауыл шаруашылығы
6 494 774
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 470 589
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 624
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
252 016
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 580
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
438 712
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
1 005 252
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
205 315
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 417 804
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
163 751
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 490 081
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
114 777
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

20 470
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 266
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
540
4
Туризм
7 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
7 469
013
Регулирование туристской деятельности
7 469
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
352 011
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
185 289
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
166 247
014
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19 042
263
Управление внутренней политики области
166 722
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
108 496
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
58 226
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
732 548
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
732 548
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
732 548
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
732 548
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 941 408
1
Сельское хозяйство
6 494 774
255
Управление сельского хозяйства области
6 470 589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
61 624
002
Поддержка семеноводства
252 016
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 580
010
Государственная поддержка племенного животноводства
438 712
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 005 252
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
205 315
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 417 804
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
163 751
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 490 081
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
114 777
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

170 075
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 910
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
503 222
1
Өнеркәсіп
316 270
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
316 270
012
Оңтүстік арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
316 270
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
186 952
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 319
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 319
271
Облыстың құрылыс басқармасы
78 562
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 288
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 274
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
43 071
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 174
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 897
12
Көлiк және коммуникациялар
11 618 699
1
Автомобиль көлiгi
3 785 347
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 785 347
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 458 333
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
150 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
177 014
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 833 352
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 833 352
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 361
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 349 949
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
72 427
006
Ақпараттық жүйелер құру
171 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 394 373

170 075
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
84 910
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
503 222
1
Промышленность
316 270
265
Управление предпринимательства и промышленности области
316 270
012
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Онтустик"
316 270
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
186 952
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
65 319
271
Управление строительства области
78 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
76 288
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 274
272
Управление архитектуры и градостроительства области
43 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 174
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 897
12
Транспорт и коммуникации
11 618 699
1
Автомобильный транспорт
3 785 347
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 785 347
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 458 333
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
150 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
177 014
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 833 352
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 833 352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
49 361
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 349 949
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
72 427
006
Создание информационных систем
171 000
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 394 373

016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 922 871
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
779
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 730 897
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
141 695
13
Басқалар
373 687
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
68 098
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
68 098
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 920
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3 178
9
Басқалар
305 589
257
Облыстың қаржы басқармасы
250 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
250 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
55 589
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
55 589
14
Борышқа қызмет көрсету
111 274
1
Борышқа қызмет көрсету
111 274
257
Облыстың қаржы басқармасы
111 274
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
43 334
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
67 940
15
Трансферттер
73 756 403
1
Трансферттер
73 756 403
257
Облыстың қаржы басқармасы
73 756 403
007
Субвенциялар
52 579 504
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 981 285
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
030
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 954 892
III. Таза бюджеттiк кредит беру

016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 922 871
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
779
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 730 897
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
141 695
13
Прочие
373 687
1
Регулирование экономической деятельности
68 098
265
Управление предпринимательства и промышленности области
68 098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
64 920
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
3 178
9
Прочие
305 589
257
Управление финансов области
250 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
250 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
55 589
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
55 589
14
Обслуживание долга
111 274
1
Обслуживание долга
111 274
257
Управление финансов области
111 274
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
43 334
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
67 940
15
Трансферты
73 756 403
1
Трансферты
73 756 403
257
Управление финансов области
73 756 403
007
Субвенции
52 579 504
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
140 722
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
16 981 285
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000
030
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
3 954 892
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ