2010 жылы жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы N 45 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қаңтарда N 14-1-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 5/12-618 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің орынбасарының 2012.02.08 № 5/12-618 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес және жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу мақсатында, Шымкент қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін.
2. Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен (Л.А.Мақашева) бекітілген тізбеге сәйкес 2010 жылға арналған қала бюджетінде қоғамдық жұмыстарға қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу жүзеге асырылсын.

О направлении безработных граждан на общественные работы в 2010 году
Постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 18 января 2010 года N 45. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 января 2010 года N 14-1-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2012 года № 5/12-618
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо заместителя акима города Шымкента Южно-Казахстанской области от 08.02.2012 № 5/2-618.
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года и в целях направления безработных граждан на общественные работы, акимат города Шымкента ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые на 2010 год перечень организаций, виды и объемы общественных работ.
2. Отделу занятости и социальных программ города Шымкент (Макашева Л.А.) осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на 2010 год на проведение общественных работ.

3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысы жалақының ең төменгі мөлшерінде белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.М.Күздеубаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев
Шымкент қаласы әкімдігінің
2010 жылдың 18 қаңтар
№ 45 қаулысымен бекітілген
2010 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Ұйымдардың тізбесі Жұмыстардың түрлері Қамтылатын адам саны
1
2
3
4
1.
Шымкент қаласы әкімдігі, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары
Аймақтық қоғамдық жұмыстарды өткізуге көмектесу.
100 адам
2.
Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жолдар құрылысы және жолдарды жөндеу.
90 адам
3.
Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі, «ЛТД-Тұрмыс» ЖШС-і, қаланы көгалдандыратын және көріктендіретін мекемелер
Көгалдандыру, ағаштар отырғызу, қаланы көріктендіру.
500 адам
4.
Шымкент қалалық Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудандық полиция бөлімдері, «Шымкент қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» ММ-і
«Шымкент қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» ММ-ң және ішкі істер бөлімдерінің жұмыстарына қатысу, берілген сұраныстарға сәйкес
300 адам
5.
Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары, білім бөлімі, қала мектептері, құрылыс мекемелері
Әлеуметтік, мәдени маңызы бар объектілерді, үйлерді салуға және жөндеуге қатысу
500 адам
6.
Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары, Шымкент қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмек көрсету
280 адам
7.
Шымкент қаласы әкімдігі, Шымкент қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші аудан әкімдерінің аппараттары, МКҚК «Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы», МКҚК «Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы», ОҚО ІІД мекен-жай бюросы, ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің ОҚО бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті, Зейнетақы төлеу жөніндегі Мемлекеттік орталықтың ОҚО филиалы, Шымкент қаласы бойынша Салық басқармасы, «Шымкент Жер» ЖШС-і
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу
300 адам
8.
Шымкент қаласы әкімдігі, қалалық ауруханалар
Денсаулық сақтау саласындағы жұмыстарды ұйымдастыру
60 адам
9.
ОҚО «Содби» қоғамдық қоры, «Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» қоғамдық бірлестігің Шымкент қалалық филиалы, «Ғибрат» көп балалы аналар қоғамдық бірлестігі
Қоғамдық ұйымдарға, қорларға көмек көрсету
120 адам
БАРЛЫҒЫ: 2250 адам

3. Установить оплату труда безработных граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Куздеубаева Ж.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев
Утверждено
постановлением акимата
города Шымкента от 18 января 2010 года
за № 45
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2010 год
Перечень организаций Виды работ Количество занятых человек
1
2
3
4
1.
Акимат города Шымкента, аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента
Помощь в организации региональных общественных работ
100 чел.
2.
Аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента
Строительство и ремонт дорог
90 чел.
3.
Аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента, ТОО «ЛТД-Турмыс», организации, занимающиеся озеленением и благоустройством города
Озеленение и благоустройство города, посадка деревьев
500 чел.
4.
Абайский, Аль-Фарабийский, Енбекшинский районные отделы полиции города Шымкента, ГУ «Управление по делам обороны города Шымкент»
Участие в работе ГУ «Управление по делам обороны города Шымкент», отделов внутренних дел, согласно поданных заявок
300 чел.
5.
Аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента, отдел образования города Шымкент, городские школы, строительные организации
Принятие участия в строительстве и ремонте социально-культурно-значимых объектов, жилья
500 чел.
6.
Аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента, отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента
Оказание помощи организациям жилищно-коммунального хозяйства
280 чел.
7.
Акимат города Шымкента, структурные подразделения акимата города Шымкента, аппараты акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского районов города Шымкента, ГККП «Шымкентский государственный зоологический парк», ГККП «Шымкентский государственный дендрологический парк», ДВД ЮКО областное адресное бюро, Департамент по контролю и социальной помощи Министерства труда и социальной защиты населения РК по ЮКО, филиал государственного центра по выплате пенсий по ЮКО, Налоговое управление по городу Шымкент, ТОО «Шымкент Жер»
Содействие в организации социально-значимых работ
300 чел.
8.
Акимат города Шымкента, городские больницы
Организация работ в сфере здравоохранения
60 чел.
9.
Шымкентский филиал общественного фонда «СодБи», Шымкентский городской филиал общественного объединения «Организация ветеранов РК», общественное объединение многодетных матерей «Ғибрат»
Оказание помощи общественным объединениям, фондам
120 чел.
ИТОГО: 2250 чел.