Шымкент қаласының жеке құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 маусымдағы N 37/334-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы N 968/1 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 шілдеде N 14-1-115 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Әл-Фараби ауданындағы көлдің маңындағы, солтүстік жағынан Тәшенов көшесімен, батыс жағынан Түркістан көшесімен шектелетін аумақ «Шәмші әлемі» шағынбағы деп аталсын.
2. Еңбекші ауданының Сухэ-Батор көшесі Жұмабай Шаяхметовтың есімімен;
Абай ауданының Чкалов көшесі Пердебек Ерназаровтың есімімен қайта аталсын.
3. Осы қаулы мен бірлескен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      О.Ешімбетов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов

О наименовании отдельных составных частей города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2010 года N 37/334-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2010 года N 968/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 26 июля 2010 года N 14-1-115
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать:
территорию расположенную рядом с озером, граничащую с севера с улицей Ташенова, с запада с улицей Туркестанской Аль-Фарабийского района сквером «Шәмші әлемі».
2. Переименовать:
улицу Сухэ-Батор Енбекшинского района именем Жумабая Шаяхметова;
улицу Чкалова Абайского района именем Пердебека Ерназарова.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А.Жетписбаев
Председатель сессии городского маслихата   О.Ешимбетов
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов