Шымкент қаласының көшелерін қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/374-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1989 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда N 14-1-131 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабы 4-тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекші ауданындағы 2-Новостройка көшесіне Әлімхан Ермековтің есімі берілсін;
2. Әл-Фараби ауданындағы Бабушкин көшесі Нұра деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ғаниев
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов

О переименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 43/374-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 1989. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 20 января 2011 года N 14-1-131
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя улице 2- Новостройка Енбекшинского района Алимхана Ермекова.
2. Переименовать улицу Бабушкина Аль-Фарабийского района на Нура.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А.Жетписбаев
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ганиев
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов