2010 жылы Қазақстан Республикасы және облыс алдындағы ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға коммуналдық қызметтер бойынша шығындар өтемақысына материалдық көмек көрсету туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы N 5248 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 05 ақпанда № 5-1-132 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2011 жылғы 05 қаңтардағы № Ин-6/751 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімінің аппаратының 2011.01.05 № Ин-6/751 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/2 «2010-2012 жылдарға Өскемен қаласының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-1-127 нөмірімен тіркелген) шешімін ескере отырып, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы және облыс алдындағы ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған Ұлы Отан Соғысының мүгедектері мен қатысушыларына және оларға теңестірілгендерге жатпайтын тұлғаларға 2010 жылы коммуналдық қызметтер бойынша шығындар өтемақысына 2000 (екі мың) теңге мөлшерінде өтініш иесі «Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – Бөлім) келесі құжаттарды ұсынғанда материалдық көмек көрсетілсін:
1) көмек көрсету туралы өтініш;
2) жеке басын растайтын құжат;
3) салық төлеушінің тіркеу нөмірі;
4) Өскемен қаласында тіркелімін растайтын құжат;
5) Қазақстан Республикасы және облыс алдында ерекше еңбегі бар зейнеткердің мәртебесін растайтын құжат.
Құжаттар салыстыру үшін түпнұсқа және көшірме түрінде ұсынылады, одан кейін түпнұсқалар өтініш иесіне қайтарылады.
2. Бөлім әр айдың 15-не дейін мемлекеттік зейнетақы төлеу бойынша орталығының Өскемен қалалық бөлімшесінен Қазақстан Республикасы және облыс алдында ерекше еңбегі бар зейнеткерлердің тізімін (қағаз және электронды тасымалдаушы түрінде) салыстыру үшін сұрайды.
3. Материалдық көмек қажетті құжаттарды және өтініш берген сәттен бастап тағайындалады, төлем ай сайын ағымдағы айдың 30-на дейін Бөліммен жүргізіледі.
4. Алушы қайтыс болған жағдайда материалдық көмек қайтыс болған айға қоса төленеді.

Об оказании материальной помощи лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью на компенсацию расходов по коммунальным услугам в 2010 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21 января 2010 года N 5248. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 февраля 2010 года за N 5-1-132. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05 января 2011 года № Ин-6/751
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 05.01.2011 № Ин-6/751.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», учитывая решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 30 декабря 2009 года № 20/2 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-127), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью, не являющимся участниками и инвалидами Великой Отечественной войны и лицами, приравненными к ним, материальную помощь на компенсацию расходов по коммунальным услугам в 2010 году в размере 2000 (две тысячи) тенге при представлении заявителем в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска» (далее – Отдел) следующих документов:
1) заявления об оказании помощи;
2) документа, удостоверяющего личность;
3)регистрационного номера налогоплательщика;
4) документа, подтверждающего прописку в городе Усть-Каменогорске;
5) документа, подтверждающего статус пенсионера, имеющего особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники возвращаются заявителю.
2. Отдел до 15 числа каждого месяца запрашивает в Усть-Каменогорском городском отделении государственного центра по выплате пенсий списки пенсионеров, имеющих особые заслуги перед Республикой Казахстан и областью (на бумажных и электронных носителях) для проведения сверки.
3. Материальная помощь назначается с момента подачи заявления и необходимых документов, выплата производится Отделом ежемесячно до 30 числа текущего месяца.
4. В случае смерти получателя материальная помощь выплачивается по месяц смерти включительно.

5. Материалдық көмекті өтініш иесі көрсеткен мекенжайға «Қазпочта» акционерлік қоғамының бөлімшелері арқылы жеткізу жүзеге асырылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                         А. Нұрғазиев

5. Доставка материальной помощи осуществляется через отделения акционерного общества «Казпочта» по указанному заявителем адресу.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распостраняется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска             А. Нургазиев