2010 жылы жасы он жетіге толатын ер жынысындағы азаматтарды шақыру учаскесіне есепке тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімінің 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 13 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 08 ақпанда № 5-1-133 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды ( Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 05 сәуірдегі № Ин-6/180 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Өскемен қаласы әкімдігінің 2010.04.05 № Ин-6/180 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес, ШЕШТІ:
1. 2010 жылы жасы он жетіге толатын ер жынысындағы азаматтарды есепке тіркеуді өткізу «Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің Александр Протозанов атындағы көшесі, 37 мекенжайы бойынша шақыру учаскесінде ұйымдастырылсын.
2. «Өскемен қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) есепке тіркеуге шақыру учаскесін дайындау ұсынылсын.
3. «Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) жасөспірімдерді сапалы медициналық куәландыру үшін дәрігер-мамандар мен орта медициналық қызметкерлерінің қажетті санымен қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқа жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Өскемен қаласының әкімі И. Әбішев

Об организации и обеспечении приписки к призывному участку граждан мужского пола, которым в 2010 году исполняется семнадцать лет
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 05 января 2010 года N 13. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 февраля 2010 года за N 5-1-133. Прекращено действие в связи с истечением срока действия (письмо Усть-Каменогорского городского акимата от 05 апреля 2010 года № Ин-6/180)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока действия (письмо Усть-Каменогорского городского акимата от 05.04.2010 № Ин-6/180).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», РЕШИЛ:
1. Организовать проведение приписки граждан мужского пола, которым в 2010 году исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска» по адресу: улица имени Александра Протозанова, 37.
2. Рекомендовать государственному учреждению «Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска» (по согласованию) подготовить призывной участок к проведению приписки.
3. Рекомендовать государственному учреждению «Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области» (по согласованию) обеспечить необходимым количеством врачей-специалистов и среднего медицинского персонала для качественного медицинского освидетельствования юношей.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким города Усть-Каменогорска             И. Абишев