Өскемен қалалық мәслихатының шығып қалған депутатының орнына № 16 сайлау округі бойынша үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы N 5683 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 наурызда № 5-1-134 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 6632 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2010.04.09 N 6632 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының шығып қалған депутатының орнына № 16 сайлау округі бойынша үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін келесі мекенжайлар бойынша орындар белгіленсін:
«Жастар» гастрономы автобус аялдамасының маңында (Потанин көшесі);
«ШҚМТУ» автобус аялдамасының маңында (Серікбаев көшесі бойынша тура бағытта);
«ШҚМТУ» автобус аялдамасының маңында (Серікбаев көшесі бойынша кері бағытта);
«Студенттер қалашығы» автобус аялдамасы маңында (Серікбаев көшесі бойынша кері бағытта);
«Ивушка» автобус аялдамасы маңында (Виноградов көшесі);
«Дос-Нар» базары маңында (Виноградов көшесі, 17а).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі             И. Әбішев

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Усть-Каменогорского городского маслихата по избирательному округу № 16 вместо выбывшего
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 февраля 2010 года N 5683. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 марта 2010 года за N 5-1-134. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 9 апреля 2010 года N 6632
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 09.04.2010 N 6632.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных материалов кандидатов в депутаты Усть-Каменогорского городского маслихата по избирательному округу № 16 вместо выбывшего по следующим адресам:
в районе автобусной остановки «гастроном «Жастар» (улица Потанина);
в районе автобусной остановки «ВКГТУ» (в прямом направлении по улице Серикбаева);
в районе автобусной остановки «ВКГТУ» (в обратном направлении по улице Серикбаева);
в районе автобусной остановки «Студгородок» (в обратном направлении по улице Серикбаева);
в районе автобусной остановки «Ивушка» (по улице Виноградова);
в районе рынка «Дос-Нар» (улица Виноградова, 17 а).
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска             И. Абишев