"2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 23/10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 5-1-138 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 03-09/2 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011.01.06 № 03-09/2 хаты.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010- 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 20/245-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 19 сәуірдегі 2528 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 20/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-127 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 және 23 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2010 жылғы 22 және 25 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған келесі мөлшерлерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 872 308 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 555 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 602 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 740 420 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 534 308 мың теңге;
2) шығындар – 19 312 863,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 143 460 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 143 460 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 584 015,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 584 015,7 мың теңге.»;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацтағы: «33 064» деген сандар «109 080» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы: «23 064» деген сандар «10 000» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение от 30 декабря 2009 года № 20/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 23/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2010 года за N 5-1-138. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2011 года № 03-09/2
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2011 № 03-09/2.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2528 от 19 апреля 2010 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата
«О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы» от 30 декабря 2009 года № 20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-127, опубликовано 21 и 23 января 2010 года в газете «Дидар», 22 и 25 января 2010 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 872 308 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 555 978 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41 602 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 740 420 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 534 308 тысяч тенге;
2) затраты – 19 312 863,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 143 460 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 143 460 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 584 015,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 584 015,7 тысяч тенге.»;
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры «33 064» заменить цифрами «109 080»;
в абзаце втором цифры «23 064» заменить цифрами «10 000»;

төртінші абзацтағы «5 000» деген сандар «94 080» деген сандармен ауыстырылсын;
3) мына мазмұндағы 6-2 тармақпен толықтырылсын:
«6-2. «Білім туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 2 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 4 тармақшасына сәйкес 2010 жылғы 1 сәуірден бастап Өскемен қаласының 2010 жылға арналған бюджетінде 2010 жылғы 1 маусымнан 31 тамыз аралығындағы жаз мезгілін алып тастағанда, қоғамдық көлікте (такси мен трамвайдан басқа) жеңілдікпен жол жүру үшін күндізгі оқу түрінде оқитын университеттер студенттеріне, колледждер, кәсіптік лицейлер және кәсіптік мектептер оқушыларына арналған жол жүру билеттері құнының 25 % өтеуге қаражаттар көзделсін.";

в абзаце четвертом цифры «5 000» заменить цифрами «94 080»;
3) дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании», подпунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан» предусмотреть с 1 апреля 2010 года в бюджете города Усть-Каменогорска на 2010 год средства на возмещение 25 % стоимости проездных билетов для льготного проезда для студентов университетов и учащихся колледжей, профессиональных лицеев и профессиональных школ дневного отделения очной формы обучения в общественном транспорте (кроме такси и трамвая), за исключением летнего периода с 1 июня по 31 августа 2010 года.";

652 551
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
855 039
467
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) құрылыс бөлімі
747 021,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
747 021,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
954 868
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
948 868
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 099
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
256 444
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, «Халық қаһармандарын», Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және «Отан» орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
380
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 584
006
Тұрғын үй көмегі
26 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
196 753
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20 366
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 400
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
28 388
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82 862
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 516
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
23 157
018
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
23 476
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
8 834
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

652551
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
855039
467
Отдел строительства района (города областного значения)
747021,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
747021,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
954868
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
948 868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
71099
002
Программа занятости
256444
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
380
005
Государственная адресная социальная помощь
8584
006
Жилищная помощь
26000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
196753
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20366
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3400
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
28388
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82862
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5516
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23157
018
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23476
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
8834
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно - учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне