Тіркелген салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 29/7-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда № 5-4-142 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.03.2018 № 20/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О ставках фиксированного налога
Решение XXIX сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 29/7-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2011 года за N 5-4-142. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айына салық салу бірлігіне Риддер қаласының және қалаға әкімшілік-бағынышты елді мекендер аумағында қызметтерді іске асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салық ставкаларының бірыңғай көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые размеры ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Риддера и административно-подчиненных городу населенных пунктах на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

2. Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/8-IV "Тіркелген салық ставкалары туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 06 ақпандағы № 5-4-105 тіркелген шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы
В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы
А. Ермаков
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
қалалық мәслихат

2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата "О ставках фиксированного налога" № 14/8-IV от 29 января 2009 года, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-105 от 6 февраля 2009 года.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии
В. Климов
Секретарь городского маслихата
А. Ермаков
Приложение
к решению 29 сессии