2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 556 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарда N 5-4-145 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 1352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2011.12.28 N 1352 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабының, 7 бабының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 қаңтардағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесі негізінде жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбекақы төлемінің мөлшері 2011 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақы төлемінен кем емес мөлшерде бекітілсін, қаланы көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстардағы төлем сомасы қоғамдық жұмыстардың барлық қатысушыларына радиациялық тәуекел аймағында тұрғаны үшін қосымша төлеммен 1,5 ең төменгі еңбекақы төлемі есебінен бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына (келісім бойынша), жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көпбалалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.

Об организации общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 556. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2011 года за N 5-4-145. Отменено - постановлением акимата города Риддера от 28 декабря 2011 года N 1352
Сноска. Отменено - постановлением акимата города Риддера от 28.12.2011 N 1352.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году, виды, объемы, источники фиансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2011 год, на работах по уборке и благоустройству города сумму оплаты утвердить из расчета 1,5 минимальной заработной платы, с дополнительной оплатой за проживание на территории радиационного риска для всех участников общественных работ.
3. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.

4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары С.В.Қаһармановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 01 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласың әкімі                    Д.Ю. Кавригин
Риддер қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 556 қаулысымен бекітілген
2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
нақты жағдайлары
№ р/р
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру   көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Риддер қаласының тұрғын-үй коммуналдық-шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаланың қоғамдық аумақтарын санитарлық тазалау, қоғамдық көліктің аялдамаларын және жүргіншілер жүретін жолдарды қардан тазалау
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу, қатынас қағаздарды тасу

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима С.В.Кагарманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2011 года.
Аким города Риддера                      Д.Ю. Кавригин
Утвержден постановлением
акимата города Риддера
от 24 декабря 2010 года № 556
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2011 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение
(утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера»
Санитарная очистка общественных территорий города, очистка от снега пешеходных дорожек и остановок общественного транспорта;

жылына 312820-515889 шаршы метр;
күнсайын 15-20 құжат, күнсайын 5-10 құжатты жеткізу.
100
3
90
2
Риддер қаласының бюджеті
2
«Үлбі кенттік округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Кенттің аумағын көркейту және жинастыру бойынша жұмыстар (аумақты қоқыстан, қардан тазалау, қоғамдық көліктің аялдамаларын жинау және әктеу);
субергіш каналдарын, дренаж құбырларын тазалау;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу;
малдар, учаскелік жерлерді жылына 2 рет санақтан өткізу.
Мәдениеттік маңызы бар шараларды ұйымдастыруға көмектесу.
жылына 30000 шаршы метр, 15 аялдама;
жылына 2000 шаршы метр;
жылына 550-745 дана;
1147 аула;

312820 - 515889 квадратных метров в год;
100
90
бюджет города Риддера
работа с архивными документами, доставка корреспонденции
15-20 документов ежедневно, доставка 5-10 документов ежедневно
3
2
2
Государственное учреждение «Аким Ульбинского поселкового округа»
Работы по уборке и благоустройству территории поселка (очистка территории от мусора, снега, подсыпка песком, уборка и побелка остановок общественного транспорта);
30000 квадратных метров в год;
15 остановок;
28
13
бюджет города Риддера
очистка водоотводных каналов, дренажных труб;
2000 квадратных метров в год;
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
550-745 штук в год;
2
2
перепись скота, земельных участков 2 раза в год;
1147 дворов;
помощь в организации мероприятий культурного значения.

әр іс-шараға 15-20 адам үшін.
28
2
13
2
Риддер қаласының бюджеті
3
«Пригородный ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың жеке меншік малдарын есепке алу;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс
Әлеуметтік сұрақтарға қатысу,
Кезіп жүрген малдың иесін табу, ауылдық округтің аумағында уақытша тұратындардың тізімін анықтау
Ливино ауылында мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, балалар жұмысын және шығармашылық әрекетін ұйымдастыру
5 елді мекендер мен 98 шаруа қожалығын жылына 2 рет;
жылына 220 дана;
ай сайын 31 құжат
ай сайын 726 аула
күнсайын 788 аула.
Мамыр - желтоқсан айлары
20 іс-шара
5
1
4
1
Риддер қаласының бюджеті
4
«Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша құжаттарды рәсімдеуге, компьютерлік деректер базасын өңдеуге және қалыптастыруға көмектесу;
өтініш берген азаматтардың құжаттарын өндеу және іс жүргізу бойынша бөлім мамандарына көмек көрсету.
Айсайын 350-470 сауалнама;
Айсайын 130-180 құжат.
2
5
2
4
Риддер қаласының бюджеті
5
«Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ескертулер жіберу үшін учаскелік инспекторларға көмек көрсету, құқықбұзу фактілерін табу;
Ағымдағы құжаттармен, картатекалармен, қатынас қағаздарды жеткізуде және мұрағатпен жұмыста көмектесу
полицияның 8 учаскелік пункті;
күн сайын 75-80 құжатт.
35
30
Риддер қаласының бюджеті
6
«Шығыс Қазақстан облысының Республикалық филиалының мемлекеттік кәсіпорыны Риддер қалалық бөлімшесі «Зейнетақыны төлеу бойынша мемлекеттік орталық» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
зейнетақы мен жәрдемақыны қайтадан есептеу бойынша құжаттармен жұмыс
Жылына 6000 жиынды сканирования жасау, жылына 3000 дана істі мұрағатқа жіберу үшін рәсімдеу, тізбекті дайындау - 2 дана;
жылына 32000 дана.
18
6
Риддер қаласының бюджеті
7
«Риддер қаласының азаматтық қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылған адамға шақыру қағазды жеткізу бойынша жұмыстарды орындау;
әскер есебіне қойылу үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу;
запасқа әскери міндеттілерді есепке алуға беру үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу.
Жылына 2300 дана;
жылына 700 дана;
жылына 1000 дана.
17
12
Риддер қаласының бюджеті
8
«Риддер қаласының тілдерді дамыту және мәдениет бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени-бұқаралық іс шараларды дайындауға және өткізуге қатысу (Поперечное және басқа ауылдарда).
Жылына 44 іс-шара
100 адам қамтумен
5
2
Риддер қаласының бюджеті
9
«Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Риддер қалалық филиалы
Қызметтік орын мен аумақты тазалау;
Күн сайын 243 шаршы метр
4
4
Риддер қаласының бюджеті
10
ШҚО бойынша САОД сот орындаушыларының Риддер аумақтық бөлімі
Мұрағаттық жұмыстармен жұмыс істеу (құжаттарды іздеу, құжаттарды жою актілерін жасау, істер номенклатурасының тізімдемесін құру, мұрағаттық байламдарды қалыптастыру);
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс.

для 15-20 человек на каждое мероприятие
3
Государственное учреждение «Аким Пригородного сельского округа»
Похозяйственный учет личного подворья населения;
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
работа с архивными документами
участие в социологических опросах, выявление хозяев бродячего скота, уточнение списков временно проживающих на территории сельского округа
Организация и проведение культурно-массовых мероприятий в селе Ливино, организация детской занятости и творческой самодеятельности
5 населенных пунктов и 98 крестьянских хозяйств 2 раза в год;
220 штук в год;
31 документ ежемесячно
726 дворов ежемесячно.
20 мероприятий с мая по декабрь месяц
5
1
4
1
бюджет города Риддера
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Риддера»
Помощь в обработке и формировании компьютерной базы данных, оформлении документации по вопросам занятости;
помощь в оформлении документов по делопроизводству.
350-470 анкет ежемесячно;
130-180 документов ежемесячно.
2
5
2
4
бюджет города Риддера
5
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел города Риддера»
Оказание помощи участковым инспекторам в предупреждении, выявлении фактов правонарушений;
Помощь в работе с архивом и текущими документами, картотекой, по доставке корреспонденции
8 участковых пунктов полиции;
75-80 документов ежедневно.
35
30
бюджет города Риддера
6
Риддерское городское отделение Восточно-Казахстанского областного филиала республиканского государственного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий»
Работа с архивными документами;
работа с документами по перерасчету пенсий и пособий
Сканирование 6000 комплектов в год, оформление дел для сдачи в архив 3000 штук в год, подготовка описи -2 штуки;
32000 штук в год.
18
6
бюджет города Риддера
7
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны города Риддера»
Выполнение работ по выписке и по доставке повесток призывникам;
оформление личных дел призывников для постановки на воинский учет;
оформление личных дел призывников для передачи на учет военнообязанных в запас.
2300 штук в год;
700 дел в год;
1000 дел в год.
17
12
бюджет города Риддера
8
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Риддера»
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий (в селе Поперечном и др.)
44 мероприятия в год с охватом 100 чел
5
2
бюджет города Риддера
9
Риддерский городской филиал общественного объединения «Народно-Демократическая партия «Нур Отан»
Уборка служебного помещения и прилегающей территории
243 квадратных метров ежедневно
4
4
бюджет города Риддера
10
Риддерский территориальный отдел судебных исполнителей ДИСА по ВКО.
Работа с архивными документами (поиск документов, составление актов уничтожения документов, составление описей номенклатуры дел, формирование архивных связок);
работа по доставке корреспонденции.

Мұрағаттық құжаттарды іздеу жылына –6000 бірлік, құжаттарды жою актілерін құрастыру жылына- 5000 бірлік, номенклатуралар тізімін құру- жылына 35 бірлік, құжаттар тізімін құру -5000 бірлік, мұрағаттық байламдарды қалыптастыру -5000 бірлік;
күн сайын 30-40 құжат.
7
4
Риддер қаласының бюджеті
11
«Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақты тазалау бойынша жұмыс;
Күн сайын 300 шаршы метр;
2
2
Риддер қаласының бюджеті
12
«Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жастардың бос уақыттарын мәдени түрінде ұйымдастыруға көмектесу;
Қаланы санитарлық тазалау бойынша рейдтарға қатысу
Нашар балалары бар отбасылардың рейдтарына қатысу
Кәмелетке толмағандардың істері бойынша құжаттарды дайындауға көмектесу
Жергілікті өзін-өзі басқару бойынша маманға көмектесу;
Әкімнің тікелей желісін өткізуді ұйымдастыруға көмектесу. Кездесулер, БАҚ үшін материалдар жинау.
Жылына 10 іс-шара;
Жылына 84 рейд
Жылына 170 рейд
13 округ
6
4
Риддер қаласының бюджеті
13
«Психолого- педагогикалық коррекция кабинеті» мемлекеттік мекемесі
Дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балалардың әлеуметтік және еңбектік өсуіне, әлеуметтік-психологиялық өсуі үшін жағдай туғызуды қамтамасыз ету, күнделікті жұмыстарды өткізу, топтық, жеке тәрбиелік және музыкалық сабақтарды өткізуге көмек көрсету;
ата- аналармен немесе оларды ауыстыратын адамдармен қарым- қатынас;
кабинет орынжайын ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар.

Поиск архивных документов - 6000 единиц в год, составление актов уничтожения документов – 5000 единиц в год, составление описей номенклатуры -35 единиц в год, составление описей документов – 5000 единиц, формирование архивных связок – 5000 единиц;
30-40 документов ежедневно
7
4
бюджет города Риддера
11
Государственное учреждение «Отдел финансов города Риддера»
Работы по уборке закрепленной территории;
300 квадратных метров ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
12
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Риддера»
Участие в рейдах по санитарной очистке города
Участие в рейдах в семьи неблагополучных детей
Помощь в подготовке документов по делам несовершеннолетних
Помощь специалисту по местному самоуправлению;
Помощь в организации проведения прямых линий акима, встреч с населением, сбор материалов для средств массовой информации.
84 рейда в год;
170 рейдов в год.
13 округов
6
4
бюджет города Риддера
13
Государственное учреждение «Кабинет психолого-педагогической коррекции»
Проведение повседневной работы, обеспечивающей создание условий для социально-психологической реабилитации, социальной и трудовой адаптации детей с ограниченными возможностями в развитии, помощь в проведении групповых, индивидуальных воспитательных и музыкальных занятий;
взаимодействие с родителями или лицами заменяющими их;
работы по текущему ремонту помещения и кабинетов.

Аз уақытқа келетін саны 6 және одан көп баладан тұратын 5 топ 45 баланы қамтиды.
күн сайын 14-21 баланы кесте бойынша қабылдау;
Ғимараттың ішкі қабырғаларын әктеу-640 шаршы метр., ғимараттың ішіндегі еденді сырлау – 225 шаршы метр, терезені, есікті, панелді сырлау 190 шаршы метр.
8
6
Риддер қаласының бюджеті
14
«Светоч» балалар панасы» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмектесу;
үйдің маңайын тазалау;
үй жанындағы учаскеде жұмыс; мекемеге қарасты учаскеде жұмыс істеу;
тәрбиешілерге балаларды күнделікті серуендетуге көмектесу

5 групп кратковременного пребывания в количестве 6 и более детей с охватом 45 детей;
ежедневный прием детей по расписанию от 14-21 ребенка;
побелка стен внутри здания – 640 квадратных метров, покраска пола внутри здания – 225 квадратных метров, покраска панелей, окон, дверей 190 квадратных метров.
8
6
бюджет города Риддера
14
Государственное учреждение «Детский приют «Светоч»
Помощь в проведении текущего ремонта;
уборка прилегающей территории;
работа на приусадебном участке;
помощь воспитателям в ежедневной прогулке с детьми.

Үй кабырғаларының сыртқа шығып тұрған төменгі бөлігін әктеу-400 шаршы метр, ғимараттың ішкі қабырғаларын әктеу-500 шаршы метр, панелді әктеу 500 шаршы метр., еденді сырлау – 200 шаршы метр
2900 шаршы метр
15 соток
Күн сайын 40 адам
8
6
Риддер қаласының бюджеті
15
«Риддер қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Мұрағатпен жұмыс (сұраныстарды, өтініштерді, құжаттарды тігу, құжаттар тізімін құрастыру, мұрағаттық құжаттарды іздестіру);
Қызметтік орынды және аумақты тазалауға көмектесу.
Күн сайын 850 құжат
350 шаршы метр.
20
8
Риддер қаласының бюджеті
16
Қазақстан Республикасының әділет Министрлігі тіркеу қызметі комитетінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Риддер қалалық филиалы
Құжаттарды ресімдеуге көмектесу және мұрағатпен жұмыс
Жылына 1200 данаға жуық ресімдеу;
төлқұжаттардың көшірмелерін ресімдеу жылына – 2256 дана;
мұрағаттық істерді қайта қарау және тіркеу жылына – 1872 дана
8
2
Риддер қаласының бюджеті
17
«Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күнделікті қабылдау, объектілерді қабылдауға енгізу бойынша құжаттарды өндеу және беру, шешімдерді беру;
картографикалық, статистикалық мәтіндік ақпараттарды жинау.
Басылымдарды жеткізу
Объектілердің мекен-жайларын меншіктеу ай сайын 18 объекті;
Деректер базасын толтыру
«Мекен-жайлық тізім» -ай сайын 47 мекен-жай

Побелка фасада здания– 400 квадратных метров, побелка стен внутри здания – 500 квадратных метров, покраска панелей 500 квадратных метров, покраска пола – 200 квадратных метров;
2900 квадратных метров;
15 соток.
40 человек ежедневно
8
6
бюджет города Риддера
15
Государственное учреждение «Управление юстиции города Риддера»
Работа с архивом (подшивка запросов, заявлений, составление описей документов, поиск архивных документов);
помощь в уборке служебного помещения и прилегающей территории.
850 документов ежедневно
350 квадратных метров
20
8
бюджет города Риддера
16
Риддерский филиал Республиканского государственного предприятия «Центр по недвижимости» Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан
Помощь в оформлении документов и работа с архивом.
Оформление около 1200 штук в год; оформление копий паспортов – 2256 штук в год; поднятие и расшивка архивных дел – 1872 штук в год
8
2
бюджет города Риддера
17
Государственное учреждение «Отдел архитектуры градостроительства и строительства города Риддера»
Ежедневный прием, обработка и выдача документов по вводу в эксплуатацию объектов, выдача решений;
сбор картографической, статистической текстовой информации. Доставка корреспонденции.
Присвоение адресов объектов – 18 объектов ежемесячно;
Заполнение базы данных «Адресный регистр»-47 адресов ежемесячно;

25-30 мәлімет жинау
40 бірлік басылымдарды жеткізу 240 құжат
10
2
Риддер қаласының бюджеті
18
«Риддер қаласының әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қаланың кеткен, келген және қайтыс болған сайлаушылары бойынша «Жеке тұлғаларды есепке алу» компьютерлік бағдарламасымен жұмыс;
Тұрғын үй алушылардың тізімімен жұмыс істеуге көмектесу;
бос қалған және тастап кеткен үйлерді анықтау бойынша рейдтерге қатысу, акт құру;
сұраныстарды ресімдеу бойынша жұмыс;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу және қалыптастыру.
Ай сайын 400 құжат
Ай сайын 40 сұраныс
Ай сайын 15 мекен-жай

сбор 25-30 сведений
40 единиц, доставка корреспонденции 240 док.
10
2
бюджет города Риддера
18
Государственное учреждение «Аппарат акима города Риддера»
Работа в компьютерной программе «Учет физических лиц» по выбывшим, прибывшим и умершим избирателям города;
помощь в работе со списками получателей жилья;
участие в рейдах по выявлению пустующего и брошенного жилья, составление актов;
работа по оформлению запросов;
формирование и работа с архивными документами.
400 документов ежемесячно
40 запросов ежемесячно
15 адресов ежемесячно

Күн сайын 5-8 іс
Ай сайын 93 іс
10
8
Риддер қаласының бюджеті
19
«Сокол» стадионы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Ғимаратқа қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу бойынша жұмыс;
стадион аумақтарын тазалау;
спорт құралдары, міңбе (трибуна), сырғанақ, футбол алаңын күту бойынша жұмыстар. Объекті күзеті
Күн сайын 600 шаршы метр
16
12
Риддер қаласының бюджеті
20
Қазақстан Республикасының қаржы Министрлігі салық комитетінің «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің Риддер қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі
Салық салу объектілерінің, салық төлеушілердің есебін жүргізу, СТН базасын анықтау, мүлікті ресмилендіруді тіркеуді, акциздік посттардағы кезекшілікті анықтау;
Төленбеген салықтарды іздестіру бойынша хабарламалар жіберу.
Күн сайын 200 объект;
күн сайын 20-30 дана.
8
6
Риддер қаласының бюджеті
21
«Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды алу және жеткізу. Қаулылар мен бітімдерге жазылу
Ай сайын 173 құжат
Ай сайын 45 дана
4
2
Риддер қаласының бюджеті
22
Қазақстан Республикасының білім ғылым Министрлігінің «Биологиялық зерттеу орталығы» Мемлекеттік республикалық кәсіпорын жанындағы Алтай ботаникалық бағы
Ғылыми коллекциялық табиғи флораларды күту бойынша жұмыстар;
әкімшілік ғимаратты және оған жататын аумақты тазалау.
Табиғи флораларды 4 гектар, дендрарий 12 гектар, гүл өсіру 3 гектар, жеміс шаруашылығы 15 гектар; Репродукциялық питомник – 30 гектар
Күн сайын 1500 шаршы метр.
25
4
Риддер қаласының бюджеті 50%
Кәсіпорын 50%
23
«Шығыс-Қазақстан облысы бойынша статистика Департаменті» Риддер қаласының статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Конъюнктуралық тексерулер және әлеуметтік сұрақтар өткізуге көмектесу
Жылына -3405 адам қамтылды.
6
6
Риддер қаласының бюджеті
24
«Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек
Ай сайын 284 құжат
4
4
Риддер қаласының бюджеті
25
«Риддер қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды алу және жеткізу.
Басылымдарды пошта арқылы жіберу
Ай сайын 400 құжат
Ай сайын 50 хат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
26
«Риддер қаласының орталық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
Күн сайын ғимаратты тазалау; мәдени-бұқаралық іс-шараларды дайындауға және өткізуге қатысу. Кітаптарды қалпына келтіру
66,5 шаршы метр;
Айына 3, жылына -36 іс-шара, 3000 адамды қамтумен. Жылына 400 дана кітап
3
2
Риддер қаласының бюджеті
27
«Риддер қаласының спорт және дене шынықтыру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Спорттық - бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмектесу, соның ішінде мүмкіншіліктері шектеулі адамдар үшін; басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс.
Жылына 72 іс-шара

5-8 дел ежедневно
93 дела ежемесячно
10
8
бюджет города Риддера
19
Коммунальное государственное казенное предприятие «Стадион «Сокол»
Работы по обслуживанию и текущему ремонту здания,
уборка территории стадиона, работы по уходу за спортивным инвентарем, трибунами, катком, футбольным полем, охрана объекта
600 квадратных метров ежедневно
16
12
бюджет города Риддера
20
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан государственное учреждение «Налоговое управление по городу Риддеру налогового департамента по Восточно -Казахстанской области»
Проведение учета объектов налогообложения, налогоплательщиков, уточнение базы РНН, уточнение регистрации легализованного имущества, дежурства на акцизных постах;
доставка уведомлений по взысканию недоимки.
200 объектов ежедневно;
20-30 штук ежедневно.
8
6
бюджет города Риддера
21
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции
Подписка постановлений и заключений.
173 документа ежемесячно
45 штук ежемесячно
4
2
бюджет города Риддера
22
Алтайский ботанический сад при республиканском государственном предприятии «Центр биологических исследований» Министерства образования и науки Республики Казахстан
Работы по уходу за научными коллекциями природной флоры;
уборка административного здания и прилежащей к нему территории.
Природная флора 4 гектара, дендрарий 12 гектар, цветоводство 3 гектара, плодоводство 15 гектар; Репродукционный питомник-30 гектар
1500 квадратных метров ежедневно
25
4
50% бюджет города Риддера,
50% предприятие
23
Государственное учреждение «Департамент статистики по Восточно-Казахстанской области» управление статистики города Риддера
Помощь в проведении коньюктурных обследований и социальных опросов.
Охват 3405 чел в год
6
6
бюджет города Риддера
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения государственному языку города Риддера»
Помощь в работе с архивом и текущей документацией.
284 документа ежемесячно
4
4
бюджет города Риддера
25
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции;
отправка корреспонденции по почте
400 документов ежемесячно.
50 писем ежемесячно
2
2
бюджет города Риддера
26
Государственное учреждение «Центральная библиотечная система города Риддера»
Ежедневная уборка помещения;
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий.
Реставрация книг
66,5 квадратных метров
3 мероприятия в месяц, 36 – в год с охватом 3000 человек.
400 штук книг в год
3
2
бюджет города Риддера
27
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Риддера»
Помощь в проведении спортивно массовых мероприятий, в том числе для людей с ограниченными возможностями;
работа по доставке корреспонденции
72 мероприятий в год;

Күн сайын 10-15 құжат
6
4
Риддер қаласының бюджеті
28
«Қазақстан Республикасының Жоғарғы сот жанындағы сот әкімшілігі Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы сот әкімгері» Шығыс Қазақстан облысының Риддер қалалық соты» мемлекеттік мекемесі
Шақыру қағазын жеткізу
Күн сайын 15-20 шақыру қағазы
8
8
Риддер қаласының бюджеті
29
«Незабудка» әйелдерді қолдау орталығы
Әлеуметтік қорғалмаған әйелдерге нақты көмек көрсету бойынша мәселелерді шешуге жәрдемдесу.
Офистің 5 жұмысшысына және 13 округтың ұйымдастырушыларына көмектесу
10
2
Риддер қаласының бюджеті
30
«Риддер қаласының кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Қақпа асты малдың санағын өткізуге көмектесу. Құжаттарды толтыру, жинақтарды құрастыру
Басылымдарды жеткізу;
Мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмек,
азық-түліктік және азық –түліктік емес тауарларға бағалардың мониторингін жүргізу бойынша жұмыс.
5800 аула жылына 2 рет
күн сайын 20-25 құжат;
күн сайын 20-25 құжат.
Ай сайын 254 дүкен
6
6
Риддер қаласының бюджеті
31
«Риддер қалалық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды жеткізу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс.
Айына 634 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
32
«Қазақстан мұсылмандарының діни басқармасы «Дінмұхаммет Қонаев» мешіті» діни бірлестігінің филиалы
Мешіттің аумағын тазалау бойынша жұмыс
Күн сайын 230 шаршы метр
3
2
Риддер қаласының бюджеті
33
Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар бойынша Министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар бойынша департаменті Риддер қаласының төтенше жағдайлар бойынша басқармасы
белгіленген аумақты тазалау және көгалдандыру бойынша жұмыс.
Күн сайын 400 шаршы метр
4
2
Риддер қаласының бюджеті
34
«Риддер қаласының мәслихат аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тексеру комиссиясының құжаттарын ресімдеу бойынша жұмыс;
Ақпаратты өңдеу – құжат айналымы – айына 449 дана
2
2
Риддер қаласының бюджеті
35
Риддер қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
Құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс.
күн сайын 15-20 құжат;
күн сайын 10-15 құжат.
4
2
Риддер қаласының бюджеті
36
Шығыс-Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі және «Әлеуметтік қорғау және бақылау бойынша әлеуметтік қорғау комитеті және бақылау бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі.
Құжаттармен жұмыс;
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс.
Іс –номенклатураларын құрастыру-300;
картондау 320;
жоюға акт құрастыру-340;
сақтауға анықтама-340
2
2
Риддер қаласының бюджеті
37
Шығыс-Қазақстан облыстық әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Белгіленген аумақты тазалау және көгалдандыру бойынша жұмыс.
Подъездің жолдарын және шатырды қардан тазарту-20000 шаршы метр.; қызметтік орынды, баспалдақтарды жуу-1000 шаршы метр; қабырғалар мен төбені әктеу-3000 шаршы метр.; терезелерді жуу-1000 шаршы метр.;
көшеттер мен жас ағаштар отырғызу-40 дана;
орындықтар дайындау – 6 дана;
шөптерді шабу – 2 гектар;
5
2
Риддер қаласының бюджеті
38
«Радио-Мақсат» жауапкершілігі шектеулі серіктестік
радиохабарлаудың үздіксіз жұмыс істеуін қамтитын күнделікті жұмыстарды өткізуге көмектесу.

10-15 документов ежедневно
6
4
бюджет города Риддера
28
Государственное учреждение «Администратор судов Восточно -Казахстанской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан» Риддерский городской суд Восточно-Казахстанской области
Доставка повесток
15-20 повесток ежедневно
8
8
бюджет города Риддера
29
Центр поддержки женщин «Незабудка»
Содействие в решении вопросов по оказанию конкретной помощи социально незащищенным женщинам.
Содействие организаторам в 13 округах и пяти сотрудникам офиса.
10
2
бюджет города Риддера
30
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Риддера»
Помощь в проведении подворной переписи скота. Заполнение документации, составление свода, доставка корреспонденции
помощь в работе с архивными документами,
Помощь по ведению мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары
5800 дворов 2 раз в год
20-25 документов ежедневно;
20-25 документов ежедневно.
254 магазина ежемесячно
6
6
бюджет города Риддера
31
Государственное учреждение «Риддерское городское управление казначейства»
Доставка корреспонденции, работа с архивными документами.
634 документа в месяц
2
2
бюджет города Риддера
32
Филиал религиозного объединения «Духовное управление мусульман Казахстана» мечеть «Динмухаммед Конаев»
Работа по уборке территории и помещения мечети.
230 квадратных метров ежедневно.
3
2
бюджет города Риддера
33
Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории.
400 квадратных метров ежедневно
4
2
Бюджет города Риддера
34
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Риддера»
Обработка документов ревизионной комиссии;
Обработка информации – Документооборот-449 шт в месяц.
2
2
Бюджет города Риддера
35
Специализированный административный суд города Риддера
Работа с документами, работа с архивом;
работа по доставке корреспонденции
15-20 документов ежедневно
10-15 документов ежедневно
4
2
Бюджет города Риддера
36
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите Комитета по Контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстана по Восточно-Казахстанской области»
работа с документами
работа по доставке корреспонденции.
Составление номенклатуры дел– 300;
картонирование – 320;
составление актов на уничтожение – 340;
справки на хранение - 340
2
2
бюджет города Риддера
37
Коммунальное государственное казенное предприятие «Риддерская городская больница» управления здравоохранения Восточно -Казахстанского областного акимата
Работа по уборке и благоустройству прилегающей территории.
Очистка подъездных путей и крыш от снега – 20000 квадратных метров;
мытье лестничных пролетов, служебных помещений – 1000 квадратных метров;
побелка стен, потолков – 3000 квадратных метров;
мытье окон – 1000 квадратных метров;
посадка молодых деревьев, кустарников – 40 штук;
изготовление скамеек – 6 штук;
выкос травы – 2 гектара.
5
2
Бюджет города Риддера
38
Товарищество с ограниченной ответственностью «Радио- Максат»
Помощь в проведении повседневной работы, обеспечивающей бесперебойность радиовещания.

Күніне 8-10 үзілген жерді жөндеу, хабарлама қағазды тарату 80-90 дана, жылына 3720 радионүктеге қызмет көрсету. Айына 44 радиожеліні тексеру.
3
2
Риддер қаласының бюджеті
39
Республикалық «Отан» қоғамдық бірлестігінің облыстық кәсіптік-техникалық оқу орталығының Риддер қалалық филиалы
Аумақты тазалау; Гүлзарларды суару; Отындарды арамен кесу және жару; Көмірді қоймаға тасу;
Атыс орнын қоқыстан тазалау; Гараждарды жинау және тазалау;
Қашаларды бояу;
Гараж қақпаларын бояу;
500 шаршы метр;
300 шаршы метр;
10 куб метр;
20 тонна;
300 шаршы метр;
10 дана;
200 шаршы метр;
120 шаршы метр;
4
4
Риддер қаласының бюджеті
40
Риддер қаласының «Халықтың достық үйі» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Мемлекетті ағымдағы жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмыстар,
Белгіленген аумақты тазалау бойынша жұмыс
Күн сайын 225 шаршы метр

Устранение ежедневно 8-10 повреждений, разноска извещений 80-90 штук, обслуживание 3720 радиоточек в год. Ревизия радиолиний 44 в месяц.
3
2
бюджет города Риддера
39
Риддерский городской филиал областного профессионально-технического учебного центра республиканского общественного объединения «Отан»
Уборка территории;
полив газонов;
распиловка и колка дров;
загрузка угля в склад;
очистка стрелкового тира от мусора;
уборка и очистка гаражей;
покраска забора;
покраска гаражных ворот;
500 квадратных метров;
300 квадратных метров;
10 кубических метров;
20 тонн;
300 квадратных метров;
10 штук;
200 квадратных метров;
120 квадратных метров;
4
4
бюджет города Риддера
40
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дом дружбы народов» города Риддера
Работы по обслуживанию и текущему ремонту здания,
Работа по уборке прилегающей территории
225 квадратных метра ежедневно

Аптасына 2-3 рет
4
4
Риддер қаласының бюджеті
41
«Риддер қаласының білім беру бөлімі» ММ
Бөлімнің күн сайынғы жұмысын өткізуге көмектесу,
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс
Кіріс және шығыс құжаттарын тіркеу
Мем.сатып алулар бойынша жұмысқа көмектесу
Ай сайын 30-анықтама
Ай сайын 100 құжат
Ай сайын 20 хабарландыру және 3 есеп
11
4
Риддер қаласының бюджеті
Барлығы:
446 300
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыссыздардың қатысуының орташа ұзақтығы 6,0 айға дейін, зейнетақы алдындағы жастағылар үшін 1 жылға дейін құрайды.

2-3 раза еженедельно
4
4
бюджет города Риддера
41
ГУ «Отдел образования города Риддера»
Работа с архивными документами
Регистрация входящих и исходящих документов
Помощь в работе по государственным закупкам
30-справок ежемесячно
100 документов ежемесячно
20 объявлений и 3 отчета ежемесячно
11
4
бюджет города Риддера
Итого:
446 300
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан. Средняя продолжительность участия безработных составляет до 6,0 месяцев, для лиц предпенсионного возраста до 1 года.