Көшелердің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің әкімінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 5-8-124 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Казақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағы, 2010 жылғы 13 шілдедегі № 3 "Михайличенково ауылындағы Ленин, Калинин көшелерін қайта атауға келесім беру туралы" Бородулиха аудандық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде, халықтың пікірін ескере отырып, Андреевка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Андреевка ауылдық округі Михайличенково ауылының көшелерінің атауы өзгертілсін:
Ленин көшесін – Абай Құнанбайұлы көшесіне.
Калинин көшесін – Достық көшесіне.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы Л. А. Тереховаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған куннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Андреевка ауылдық округінің әкімі Б. Кулаков

О переименовании улиц
Решение акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2011 года N 5-8-124
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключения Бородулихинской районной ономастической комиссии от 13 июля 2010 года № 3 "О согласии на переименование в селе Михайличенково улиц Ленина, Калинина", учитывая мнение населения, аким Андреевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Михайличенково Андреевского сельского округа:
улицу Ленина – на улицу Абая Кунанбаева;
улицу Калинина – на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста акима Андреевского сельского округа Терехову Л. А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Андреевского сельского округа Б. Кулаков