"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 қаңтардағы N 21/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 ақпанда N 5-9-125 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы N 1 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.01.05 N 1 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын 1 тармағын 1) тармақшасын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 18/237-IV шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2525 болып тіркелген) басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Ақ бұлақ», 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 2568962 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 825435 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 3580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 221049 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1518898 мың теңге;
2) шығындар - 2572812 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 4451 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4451 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операция бойынша сальдо - 7643 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 7643 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -15944 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру 15944 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 4451 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану 11493 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 января 2010 года N 21/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 февраля 2010 года за N 5-9-125. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05 января 2011 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05.01.2011 № 1).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2010 года № 18/237-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2525), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-119, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3, «Огни Прииртышья» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2568962 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 825435 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3580 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 221049 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1518898 тысяч тенге;
2) затраты – 2572812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4451 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7643 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7643 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15944 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 15944 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4451 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 11493 тысяч тенге.»;

2) 6-1 – 6-4 тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6-1. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 82024 мың теңге сомасында қарастырылсын:
мектепке дейінгі ұйымдарды, орта, техникалық және кәсіптік, орта білім беруден кейінгі ұйымдарды, біліктіліктерді жетілдіру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге 3872 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті және күнкөрістік ең аз шама көлемінің өсуіне байланысты, 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 3050 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге біржолғы материалдық көмек төлеу үшін және жол жүрулерін қамтамасыз етуге 39168 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органның құрылымдарын қамтуға 21478 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 9730 мың теңге;
ауылды елді мекендердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 629 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтауға 4097 мың теңге.
6-2. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде келесі шараларды қаржыландыру үшін 60357 мың теңге сомасында қарастырылсын:
білім беру объектілеріне күрделі, ағымдағы жөндеу жүргізуге 29182 мың теңге;
ауылды елді мекендерді жайлыландыруға кенттердегі, ауылдардағы, (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға 7708 мың теңге;
елді мекендердегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге және жайлыландыруға 16867 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 6600 мың теңге.
6-3. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға ағымдағы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде келесі бағдарламаларды қаржыландыру үшін 23552 мың теңге сомасында қарастырылсын:
елді мекендердегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайлыландыруға 23552 мың теңге сомасында.
6-4. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен несие 4451 мың теңге сомасында қарастырылсын:
ауылды елді мекендердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 4451 мың теңге.»;
3) 1, 5, 6, 8, 10, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 56 қосымшаларына сәйкес, жаңа басылымда мазмұндалсын.

2) дополнить пунктами 6-1 - 6-4 следующего содержания:
«6-1. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 82024 тысяч тенге:
3872 тысяч тенге на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»;
3050 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
39168 тысяч тенге участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для выплаты единовременной материальной помощи и на обеспечение проезда к 65 - летию Победы в Великой Отечественной Войне;
21478 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
9730 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
629 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
4097 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
6-2. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 60357 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
29182 тысяч тенге на капитальный, текущий ремонт объектов образования;
7708 тысяч тенге на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах на благоустройство сельских населенных пунктов;
16867 тысяч тенге на ремонт инженерно - коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов;
6600 тысяч тенге на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
6-3. Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 23552 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
23552 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов.
6-4. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 4451 тысяч тенге:
4451 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;
3) приложения 1, 5, 6, 8, 10, 11 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

7749
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6689
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
960
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5372
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5372
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40018
1
Ауыл шаруашылығы
13186
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
629
099
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен ауылды елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
629
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12557
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10461
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтау
760
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1336
6
Жер қатынастары
5546
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5546
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5396
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтау
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
21286
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11556
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
11556
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9730
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9730
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4951
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4951
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4951
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

7749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6689
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
960
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5372
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40018
1
Сельское хозяйство
13186
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
629
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
629
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10461
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
760
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1336
6
Земельные отношения
5546
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5546
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5396
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
150
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21286
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11556
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11556
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9730
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9730
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4951
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4951
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4951
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)