"2010-2012 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/5-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қазандағы № 32/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 08 қарашада № 5-12-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 08-06-48 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2011.02.23 № 08-06-48 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 24/298-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2537) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға Зырян ауданының бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/5-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-97, «Заря Востока» газетінің 2010 жылы 21 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған Зырян ауданның бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3111451 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 1658318 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден - 9919 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерден - 17700 мың теңге;
трансферттердің түсімдерінен - 1425514 мың теңге;
2) шығындар - 3172104,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру- 12147 мың теңге, соның ішінде:
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 6090 мың теңге, соның ішінде:
5) қаржы активтерін сатып алу - 6090 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профицит) – -78890,9 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 78890,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздың түсімі - 12464 мың теңге;
8) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 66743,9 мың теңге»;
2) 6 тармаққа мынадай өзгерістер енгізілсін:
бірінші абзацта «29095» сандары «32729,5» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение от 28 декабря 2009 года № 25/5-IV "О бюджете Зыряновского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2010 года № 32/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 ноября 2010 года за № 5-12-111. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 23 февраля 2011 года № 08-06-48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 23.02.2011 № 08-06-48).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года,решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2010 года № 24/298-IV «О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2537) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 25/5-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-97, опубликовано 21 января 2010 года, газета «Заря Востока» № 2) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 3111451 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1658318 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9919 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1425514 тысячи тенге;
2) затраты - 3172104,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12147 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами цифры – 6090 тысяч тенге;
5) приобретение финансовых активов - 6090 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета – -78890,9 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 78890,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12464 тысячи тенге;
8) используемые остатки бюджетных средств – 66743,9 тысяч тенге»;
2) в пункт 6 внести следующие изменения:
в абзаце первом цифры «29095» заменить цифрами «32729,5»;

екінші абзацта «14547» сандары «23841» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта «14548» сандары «3207,2» сандарымен ауыстырылсын;
«соттардың шешімі бойынша міндеттемелерді орындауға резервтер 5681,3 мың теңге» жолы қосылсын;
3) 9 тармаққа мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 абзацта «29453» сандары «29134» сандарымен ауыстырылсын;
3 абзацта «60» саны «35» санымен ауыстырылсын;
6 абзацта «14937» сандары «15891» сандарымен ауыстырылсын;
4) 9-1 тармаққа мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 абзацта «16623» сандары «16617» сандарымен ауыстырылсын;
9 абзацта «2145» сандары «415» сандарымен ауыстырылсын;
10 абзацта «1760» сандары «2452» сандарымен ауыстырылсын;
10 абзацта «692» сандары «1780» сандарымен ауыстырылсын;
10 абзацта «693» сандары «297» сандарымен ауыстырылсын;
5) 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Поросятьев
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова
2010 жылғы 29 қазандағы
№ 32/6-IV
Зырян ауданы мәслихатының
1 қосымша
2009 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 25/5-IV
Зырян ауданы мәслихатының
1 қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І.
Кірістер

в абзаце втором цифры «14547» заменить цифрами «23841»;
в абзаце третьем цифры «14548» заменить цифрами «3207,2»;
добавить строку «резерв на исполнение обязательств по решениям судов 5681,3 тысяч тенге»;
3) в пункт 9 внести следующие изменения:
в абзаце 1 цифру «29453» заменить цифрами «29134»;
в абзаце 3 цифру «60» заменить цифрами «35»;
в абзаце 6 цифру «14937» заменить цифрами «15891»;
4) в пункт 9-1 внести следующие изменения:
в абзаце 4 цифру «16623» заменить цифрами «16617»;
в абзаце 9 цифру «2145» заменить цифрами «415»;
в абзаце 10 цифру «1760» заменить цифрами «2452»;
в абзаце 10 цифру «692» заменить цифрами «1780»;
в абзаце 10 цифру «693» заменить цифрами «297»;
5) приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно  приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Поросятьев
Секретарь маслихата                        Г. Денисова
Приложение 1 к решению маслихата
Зыряновского района
от 29 октября 2010 года № 32/6-IV
Приложение 1 к решению маслихата
Зыряновского района
от 28 декабря 2009 года № 25/5-IV
Бюджет района на 2010 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I.
Доходы

27835
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
112942,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11263,5
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29283
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
72396
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
300263
2
Әлеуметтік көмек
261245
123
Қаладағы аудан, аудан маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
21308
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
21308
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
239937
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38332
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету»
2375
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16649
006
Тұрғын үй көмегі
10995
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52389
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6643
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16814
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
23437
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
10166
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4795
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
415
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

27835
464
Отдел образования района (города областного значения)
112942,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11263,5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29283
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
72396
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
300263
2
Социальная помощь
261245
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21308
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21308
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
239937
002
Программа занятости
38332
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, в сельской местности, в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2375
005
Государственная адресная социальная помощь
16649
006
Жилищная помощь
10995
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52389
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6643
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16814
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
23437
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10166
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4795
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
415
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне