"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 24/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 09 ақпанда N 5-19-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 73 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.04.14 № 73 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)–тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222–IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 18/236–IV шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2525 тіркелген) Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010–2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/2- IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-111 тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 3 санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 2 210 169 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 730 876 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 89 634 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 18 118 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 371 541 мың теңге;
2) шығындар – 2 193 153 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 451 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 17 016 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17 016 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 451 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 января 2010 года N 24/2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 февраля 2010 года за N 5-19-114. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14 апреля 2011 года № 73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14.04.2011 № 73).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2010 года № 18/236-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2525), Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-111, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 15 января 2010 года № 3) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах согласно приложению 1:
1) доходы – 2 210 169 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 730 876 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 89 634 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 118 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 371 541 тысяч тенге;
2) затраты – 2 193 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 451 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 016 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов- 17 016 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) - 4 451 тысяч тенге в том числе:

қарыздар түсімдері – 4 451 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының қалдықтарын пайдалану – 0.»;
2) мына мазмұндағы 6-1, 6-2 тармақтармен толықтырылсын:
«6-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
1) 3 572 мың теңге – «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
2) 8 194 мың теңге – жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
3) 3 820 мың теңге, оның ішінде 3 200 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін төлеуге және 620 мың теңге ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты тұрмысы төмен отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
4) 47 675 мың теңге, оның ішінде 43 640 мың теңге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеуге және 4 035 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65- жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруін қамтамасыз етуге;
5) 10 508 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға;
6) 11 667 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
7) 629 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, оның ішінде 495 мың теңге ауылдық елді мекендердің білім мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға және 134 мың теңге тұрғын үйге кредит үшін қызметтерге;
8) 57 657 мың теңге - әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымды жөндеуге, оның ішінде 38 343 мың теңге білім беру объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге және 19 314 мың теңге мәдениет объектілерін ағымды жөндеуге;
9) 44 863 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға;
10) 12 439 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге, оның ішінде 7 460 мың теңге сумен жабдықтау объектілерін ағымды жөндеуге және 4 979 мың теңге көркейту бойынша жұмыстарды жүргізуге;
11) 9 240 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
6-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі бюджеттік кредиттер көзделсін:
1) 4 451 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.»;

поступление займов – 4 451 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.»;
2) дополнить пунктами 6-1, 6-2 следующего содержания:
«6-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 3 572 тысяч тенге – обеспечение учебными материалами организации дошкольного и среднего образования по предмету «Самопознание»;
2) 8 194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях общего среднего образования;
3) 3 820 тысяч тенге, в том числе 3 200 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи и 620 тысяч тенге - на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в связи с ростом размера прожиточного минимума;
4) 47 675 тысяч тенге, в том числе 43 640 тысяч тенге для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны и 4 035 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне;
5) 10 508 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
6) 11 667 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 629 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в том числе 495 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов образования сельских населенных пунктов и 134 тысячи тенге на услуги для кредита на жилье;
8) 57 657 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт социальных объектов, в том числе 38 343 тысяч тенге на капитальный и текущий ремонт объектов образования и 19 314 тысяч тенге на текущий ремонт объектов культуры;
9) 44 863 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов;
10) 12 439 тысяч тенге - на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов, в том числе 7 460 тысяч тенге на текущий ремонт объектов водоснабжения и 4 979 тысяч тенге на проведение работ по благоустройству;
11) 9 240 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
6-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 4 451 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.»;

629
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10184
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9620
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жабдықтау
564
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12494
010
Ауыл шаруашылығы объектілерінің дамуы
12494
6
Жер қатынастары
5579
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
5579
001
Аудан (облыстық маңызы бар) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5579
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары саласындағы басқада қызметтер
11667
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11667
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
11667
11
Өнеркәсiп, сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметi
7614
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
7614
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7614
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7614
12
Көлiк және коммуникациялар
246647
1
Автомобиль көлiгi
177154
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
5952
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз ету
5952
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
171202
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
171202
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
69493
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
28295
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер жолдарын жөндеу және ұстау
28295
458
Аудан (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
41198
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға

629
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9620
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
564
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района ( города областного значения)
12494
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12494
6
Земельные отношения
5579
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5579
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5579
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11667
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11667
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11667
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7614
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7614
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7614
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7614
12
Транспорт и коммуникации
246647
1
Автомобильный транспорт
177154
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5952
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5952
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171202
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
171202
9
Прочие услуги в сфере транспорта и
коммуникаций
69493
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
28295
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
28295
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41198
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

7465
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 26 қаңтардағы
№ 24/2-IV шешiмiне 5 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 13 қосымша
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендердің автомобиль
жолдарын жөндеуге және күтіп-ұстауға арналған шығындар
р/с № Атауы 123 020 бағдарлама
1
"Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты" ММ

7465
Приложение 5
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 января 2010 года № 24/2-IV
Приложение 13
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на ремонт и содержание автомобильных дорог населенных
пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
№ п/п Наименование программа 123 020
1
ГУ "Аппарат акима города Шемонаиха"