Верх-Уба селосының көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Верх-Уба селолық округі әкімінің 2010 жылғы 04 тамыздағы N 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қыркүйекте N 5-19-129 тіркелді
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес, Верх-Уба селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШЕМІН:
1. Верх-Уба селосында төмендегідей өзгертілсін:
Советская көшесі - Центральная көшесіне;
Ленин көшесі - Школьная көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Верх-Уба селолық округінің әкімі           В. Фещенко

О переименовании улиц села Верх-Уба
Решение акима Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 августа 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 сентября 2010 года за N 5-19-129
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Верх-Уба РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Верх-Уба:
улицу Советская - на улицу Центральная,
улицу Ленина - на улицу Школьная.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Верх-Убинского сельского округа           В. Фещенко