2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда № 7-1-200 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012.02.27 № 3-3 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 145 246 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 090 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 876 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 756 711 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 6 199 416 мың теңге;
2) шығындар – 17 281 456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 136 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
2 136 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 320 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -420 174 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 384 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.12.20 № 43-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы, облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі негізінде және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптасады.
3. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабы басшылыққа алынсын.

О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2010 года № 35-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 31 декабря 2010 года № 7-1-200. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года № 3-3
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2012 № 3-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 145 246 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 090 243 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 98 876 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 756 711 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 6 199 416 тыс. тенге;
2) затраты – 17 281 456 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 1 000 000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 136 210 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 136 210 тыс. тенге:
поступление займов – 2 320 000 тыс. тенге;
погашение займов – -420 174 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 384 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции Решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2011 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Поступления в городской бюджет на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к руководству статью 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы".

4. 2011 жылға арналған облыстық мәслихатпен белгіленген кірістерді бөлу нормативі келесі кіші кластарымен есептелсін:
1) жеке табыс салығының қалалық бюджетке бөлінетін мөлшері – 59,9%;
2) әлеуметтік салықтың қалалық бюджетке бөлінетін мөлшері – 59,9%.
5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алулардың қарастырылмайтындығы белгіленсін.
6. 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві – 100 014 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.31 № 38-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелердің тауарлар өткізу мен қызмет көрсетуден түсетін түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасы Үкіметімен белгіленген тәртіпте пайдаланылсын.
8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен:
нысаналы трансферттер бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға – 22 164 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 16 384 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 123 568 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) тәрбиелеуші ата-аналарға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарды төлеуге – 68 888 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге – 22 603 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 2 102 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 802 525 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 284 134 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Самал шағынауданында 320 орындық балабақша салуға – 462 985 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысында 110/35 Кв Зачаганск қосалқы станциясын салуға – 800 000 мың теңге;
Кердері көшесінен Есқалиев көшесіне дейінгі Короленко көшесіндегі диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 31 457 мың теңге;
Достық даңғылынан Чагано-Набережная көшесіне дейінгі Еуразия даңғылындағы диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 42 820 мың теңге;
Есқалиев, Чичерная, Красная, Бебеля, Достық, Средняя көшелері бойынша диаметрі 160 мм су құбырларын қайта құруға – 43 511 мың теңге;

4. Учесть норматив распределения доходов, установленный областным маслихатом на 2011 год, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в городской бюджет в размере – 59,9%;
2) социальный налог зачисляется в городской бюджет в размере – 59,9%.
5. Установить, что на 2011 год бюджетные изъятия в областной бюджет не предусматриваются.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в размере 100 014 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2011 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органом, используется ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
8. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 22 164 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 384 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 123 568 тысяча тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 68 888 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 22 603 тысячи тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 2 102 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 802 525 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 284 134 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне "Самал" города Уральска Западно-Казахстанской области – 462 985 тысяч тенге;
на строительство подстанции 110/35 Кв в Зачаганск в Западно-Казахстанской области – 800 000 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода диаметром 400 мм по улице Короленко от улицы Кердери до улицы Ескалиева – 31 457 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по проспекту Евразия от проспекта Достык до улицы Чагано-Набережная диаметром 400 мм – 42 820 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода по улицам Ескалиева, Чичерная, Красная, Бебеля, Достык, Средняя диаметром 160 мм – 43 511 тысячи тенге;

диаметрі 1000 мм су құбырынан Әбілқайыр хан даңғылындағы диаметрі 600 мм су құбырына дейінгі С.Датұлы көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 59 374 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Евразия даңғылынан Пугачев көшесіне дейінгі Есқалиев көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 174 463 мың теңге;
Кердері көшесінен Аманжолов көшесіне дейінгі Фрунзе көшесіндегі диаметрі 225 мм су құбырын қайта құруға – 18 760 мың теңге;
Орал қаласының Евразия даңғылындағы 3-канализациялық сорғы станциясынан Чагано-Набережная көшесіне дейінгі учаскеде өздігінен ағатын коллекторды қайта құруға – 134 254 мың теңге;
Ружейников көшесінен Мясокомбинат-Затон ауданына дейінгі жылу желілерін қайта құруға – 135 000 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 61 567 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының 5, 6, 7, 8, 9 жаңа шағын аудандарды сумен жабдықтауға (Орал жерасты су кен орындарының жерасты сутартқыш алаңшасынан "Восток" шағын ауданының қосу камерасына дейін су құбыры) 2 телім (6 шағынаудан ) – 33 170 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 33 644 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 18 569 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 19 573 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 5-шағын ауданда 290 орындық балабақша құрылысына – 367 993 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласында 5-шағын ауданда 290 орындық балабақша құрылысына – 367 993 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
жылыту маусымына әзірлеу шеңберінде – 1 000 000 мың теңге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 49 400 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 77 600 мың теңге;
білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүруге – 50 000 мың теңге;
тұрғын үйлерді және коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарына – 297 897 мың теңге;
"Жасыл-Ел" жастар еңбек жасақтары сарбаздарын ұстауға – 7 501 мың теңге;
Деркөл ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені құрылысының 1-кезеңін аяқтауға – 41 834 мың теңге;
Кердері көшесінен Есқалиев көшесіне дейінгі Короленко көшесіндегі диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 7 060 мың теңге;
Достық-Дружба даңғылынан Чагано-Набережная көшесіне дейінгі Еуразия даңғылындағы диаметрі 400 мм су құбырын қайта құруға – 10 397 мың теңге;

на реконструкцию водопровода по улице С.Датова от водопровода диаметром 1000 мм до проспекта Абулхаир хана диаметром 600 мм – 59 374 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по улице Ескалиева от проспекта Евразия до улицы Пугачева в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 174 463 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода диаметром 225 мм по улице Фрунзе от улицы Кердери до улицы Аманжолова – 18 760 тысяч тенге;
на реконструкцию самотечного канализационного коллектора по проспекту Евразия на участке от канализационной насосной станции-3 до улицы Чагано-Набережная в городе Уральск – 134 254 тысяч тенге;
на реконструкцию тепловых сетей от улицы Ружейникова до района Мясокомбинат-Затон – 135 000 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 61 567 тысяч тенге;
на водоснабжение новых микрорайонов 5, 6, 7, 8, 9 (водопровод от площадки подземного водозабора Уральского месторождения подземных вод до камеры переключения микрорайона "Восток") в городе Уральск, участок 2 (микрорайон 6) – 33 170 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" – 33 644 тысячи тенге;
на создание центров занятости в рамках Программы занятости 2020 – 18 569 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 19 573 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 290 мест в 5 микрорайоне в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 367 993 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 290 мест в 5 микрорайоне в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 367 993 тысяч тенге;
из областного бюджета:
в рамках подготовки к отопительному сезону – 1 000 000 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 49 400 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 77 600 тысяч тенге;
на льготный проезд на общественном транспорте обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения – 50 000 тысяч тенге;
на ремонтно-восстановительные работы жилых домов и объектов коммунальной собственности – 297 897 тысяч тенге;
на содержание бойцов молодежных трудовых отрядов "Жасыл Ел" –
7 501 тысяч тенге;
на завершение строительства 1-этапа физкультурного оздоровительного комплекса в поселке Деркул – 41 834 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода диаметром 400 мм по улице Короленко от улицы Кердери до улицы Ескалиева – 7 060 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по проспекту Евразия от проспекта Достык-Дружба до улицы Чагано-Набережная диаметром 400 мм – 10 397 тысячи тенге;

Есқалиев, А. Стрижаченко, Красная, Бебеля, Достық, Средняя көшелері бойынша диаметрі 160 мм су құбырларын қайта құруға – 10 465 мың теңге;
Әбілқайыр хан даңғылына өту жолымен диаметрі 1000 мм су құбырынан Әбілқайыр хан даңғылындағы диаметрі 600 мм су құбырына дейінгі С. Датұлы көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 14 857 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Евразия даңғылынан Пугачев көшесіне дейінгі Есқалиев көшесіндегі су құбырын қайта құруға – 42 241 мың теңге;
Кердері көшесінен Аманжолов көшесіне дейін Фрунзе көшесіндегі диаметрі 225 мм су құбырын қайта құруға – 4 370 мың теңге;
Орал қаласының 5, 6, 7, 8, 9 жаңа шағын аудандарды сумен жабдықтауға (Орал жерасты су кен орындарының жерасты сутартқыш алаңшасынан "Восток" шағынауданының қосу камерасына дейін су құбыры) 2 телім (6 шағынаудан ) – 8 293 мың теңге;
Орал қаласының Евразия даңғылы бойымен 3-канализациялық сорғы станциясынан Чагано-Набережная көшесіне дейін учаскедегі өздігінен ағатын кәріздік коллекторды қайта құруға – 15 000 мың теңге;
Ружейников көшесінен Мясокомбинат-Затон ауданына дейінгі жылу желілерін қайта құруға – 15 000 мың теңге;
Орал қаласының санитариясын қамтамасыз етуге – 100 000 мың теңге;
Орал қаласы бюджетіне ысырапты өтеуге және аймақтын экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер – 300 000 мың теңге.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.31 № 38-2, 2011.06.28 № 39-2, 2011.11.15 № 42-2, 2011.12.20 № 43-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 62 335 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.31 № 38-2; өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.12.20 № 43-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
8-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 420 174 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органының борышын өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.31 № 38-2 Шешімімен; өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.06.28 № 39-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

на реконструкцию водопровода по улицам Ескалиева, А. Стрижаченко, Красная, Бебеля, Достык, Средняя диаметром 160 мм – 10 465 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода по улице С. Датова от водопровода диаметром 1000 мм до проспекта Абулхаир хана с переходом проспекта Абулхаир хана диаметром 600 мм – 14 857 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода по улице Ескалиева от проспекта Евразия до улицы Пугачева в городе Уральск Западно-Казахстанской области – 42 241 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода диаметром 225 мм по улице Фрунзе от улицы Кердери до улицы Аманжолова – 4 370 тысяч тенге;
на водоснабжение новых микрорайонов 5, 6, 7, 8, 9 (водопровод от площадки подземного водозабора Уральского месторождения подземных вод до камеры переключения микрорайона "Восток") в городе Уральск, участок 2 (микрорайон 6) – 8 293 тысяч тенге;
на реконструкцию самотечного канализационного коллектора по проспекту Евразия на участке от канализационной насосной станции-3 до улицы Чагано-Набережная в городе Уральск – 15 000 тысяч тенге;
на реконструкцию тепловых сетей от улицы Ружейникова до района Мясокомбинат-Затон – 15 000 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии города Уральска – 100 000 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты бюджету города Уральска на компенсацию потерь и обеспечение экономической стабильности региона – 300 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными Решениями Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2011 № 38-2, от 28.06.2011 № 39-2, от 16.11.2011 № 42-2, от 20.12.2011 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 62 335 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2011 № 38-2; с изменениями, внесенными - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2011 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
8-2. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2011 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа в сумме 420 174 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2011 № 38-2; с изменениями, внесенными Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28.06.2011 № 39-2 (вводится в действие с 01.01.2011).

9. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен 2 320 000 мың теңге сомасында несие қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.31 № 38-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
10. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2011 жылға арналған кенттік округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Орал қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.

9. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 2 320 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2011 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ поселковых округов на 2011 год, согласно приложению 5.
12. Поручить постоянным комиссиям Уральского городского маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов программ.

13. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының 35-ші
кезекті сессиясының төрағасы          З. Х. Халилов
Орал қалалық мәслихатының хатшысы     Ә. Қ. Истелюев
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-2
Орал қалалық мәслихатының шешіміне
1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.12.20 № 43-2 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2011 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 35-й очередной сессии
Уральского городского маслихата       З. Х. Халилов
Секретарь Уральского городского
маслихата                             А. К. Истелюев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2010 года № 35-2
Сноска. Приложение 1 в редакции Решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2011 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
Бюджет города Уральска на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Круглоозерное кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Деркөл кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Желаев кенттік округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима Зачаганского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Круглоозерновского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Деркульского поселкового округа
Услуги по обеспечению деятельности акима Желаевского поселкового округа