2011 жылы Жәнібек ауданында қаңтар-наурыз айларында азаматтарды шақыру учаскелеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 36 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 ақпанда N 7-6-119 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 20.10.2011 № 23 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасындағы 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Жәнібек ауданында 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың шақыру учаскілеріне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жәнібек аудандық орталық ауруханаcы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша) шақыру учаскелеріне тіркелгендерді медициналық тексеруден өткізу жөнінде жан-жақты шаралар алу ұсынылсын.
3. "Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелеріне тіркеу жұмыстарын ұйымдастыруға қоғамдық қызметкерлерімен қамтамасыз етсін.
4. Аталған шараларға байланысты шығын жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен өтелсін.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқық қатынастарға қолданылады.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. А. Есенғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                      Р. Өтешев
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Жәнібек ауданның қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________А. Т. Мағзомов
30.12.2010 ж.
Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Жәнібек
аудандық орталық ауруханаcы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директоры
_____________Т. Қ. Мұсағалиев
30.12.2010 ж.

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывным участкам Жанибекского района в январе-марте 2011 года
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2010 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 февраля 2011 года N 7-6-119. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20 октября 2011 года № 23
Сноска. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20.10.2011 № 23
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О воинской обязанности и воинской службе" от 8 июля 2005 года РЕШИЛ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел обороны Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывным участкам Жанибекского района.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Жанибекская районная центральная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области" (по согласованию) принять меры по полному медицинскому обследованию граждан, подлежащих приписке.
3. Государственному учреждению "Районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить общественными работниками для организации работы по приписки к призывными участками.
4. Финансирование вышеназванных мероприятий осуществить из средств местного бюджета.
5. Данное решение водится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие  с 1 января 2011 года.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Б. А. Есенгалиева.
Аким района                      Р. К. Утешев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел обороны
Жанибекского района"
Западно-Казахстанской области
_____________А. Т. Магзомов
30.12.2010 г.
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Жанибекская
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Западно-Казахстанской области"
_____________Т. К. Мусагалиев
30.12.2010 г.