Жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік палаталарының ақпаратты ұсыну нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 27 қаңтарда № 6753 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 259 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 13.06.2019 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 27.02.2015 № 126 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 148-бабының 2-тармағына, 162-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік палаталарының ақпаратты ұсыну нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 27.02.2015 № 126 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Жеке сот орындаушылары өзінің қызметі туралы ақпаратты жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасына тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі айдың екінші күніне қарай ұсынсын.
Жеке сот орындаушылары өзінің қызметі туралы ақпаратты бекітілген нысанға сәйкес қағаз жеткізгіштерде және Атқарушылық іс жүргізуді есепке алу автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде электрондық түрде берсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 27.02.2015 № 126 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Жеке сот орындаушыларының өңірлік палаталары жинақталған деректерді Жеке сот орындаушыларының республикалық палатасына және аумақтық органға тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі айдың төртінші күніне ұсынып отырсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Әділет министрінің 27.02.2015 № 126 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 20 қаңтардағы № 16
бұйрығымен бекітілген
Нысан
1-кесте "Жеке сот орындаушыларының сот актілерін
орындау жұмысы туралы"

Об утверждении формы и сроков предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными палатами частных судебных исполнителей
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2011 года № 6753. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 13.06.2019 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование приказа в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.02.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 148, пунктом 2 статьи 162 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными палатами частных судебных исполнителей.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.02.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Частным судебным исполнителям предоставлять информацию о своей деятельности в региональную палату частных судебных исполнителей ежеквартально ко второму числу месяца следующего за отчетным.
Частным судебным исполнителям предоставлять информацию о своей деятельности, согласно утвержденной форме, на бумажных носителях и электронном виде в Автоматизированную информационную систему учета исполнительного производства.
Сноска. Пункт 2 в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.02.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Региональным палатам частных судебных исполнителей предоставлять сводные данные в Республиканскую палату частных судебных исполнителей и территориальному органу ежеквартально к четвертому числу месяца следующего за отчетным.
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Министра юстиции РК от 27.02.2015 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Р. Тусупбеков
Утверждена
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 16
Форма