"Банктер мен және банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 16 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 2 ақпанда № 6765 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Банктердің және банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 598 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5439 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 13 (1436) жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
барлық мәтін бойынша «сыйақы ретінде танылуын», «тануды» деген сөздерден кейін «мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ерғожин Д.Е.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Жәмішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банк Төрағасы
____________________
2010 жыл 12 қаңтар

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 "О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2011 года № 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2011 года № 6765. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 598 "О некоторых вопросах взаимоотношений банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5439, опубликованный в газете "Юридическая газета" 28 января 2009 года № 13 (1610)) следующие дополнения:
по всему тексту после слов "кредиту (займу)" дополнить словами "путем приостановления начисления такого вознаграждения".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д. Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Национального
Банка Республики Казахстан
________________________
13 января 2011 г.