Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істер агенттігі төрағасының 2011 жылғы 17 ақпандағы N 60 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 наурызда № 6825 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика минстрінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 446 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика минстрінің 23.06.2015 № 446 (алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң күшіне енеді) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012.02.17 № 54 Бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012.02.17 № 54 Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, аттестаттау және аккредиттеу департаментінің директоры (Ғ.Р. Әбдірайымов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің ресми интернет-ресурсына жариялауды қамтамасыз етсін.
3. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі субъектілерін және сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау саласындағы жергілікті атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері жөніндегі тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2010 жылғы 18 ақпандағы № 62 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 83 бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6074 тіркелген, 2010 жылғы 4 наурыздағы № 33 (1829) «Юридическая газета» газетінде жарияланған).

Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17 февраля 2011 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2011 года № 6825. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 446
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 23.06.2015 № 446 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17.02.2012 № 54.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5.
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" от 6 января 2011 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа по вопросам проверок деятельности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства и строительства.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17.02.2012 № 54.
2. Департаменту государственного архитектурно-строительного контроля, аттестации и аккредитации Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Абдраймов Г.Р.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 18 февраля 2010 года № 62 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 февраля 2010 года № 83 "Об утверждении форм проверочных листов по вопросам проверки субъектов архитектурной, градостроительной и строительной деятельности и деятельности местных исполнительных органов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности, государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6074, опубликованный в "Юридической газете" от 4 марта 2010 года № 33 (1829).

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары Н.П. Тихонюкке жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                     С. Нокин
Қазақстан Республикасы
Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
істері агенттігі төрағасының
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 60 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2012.02.17 № 54 Бұйрығымен.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті
атқарушы органдардың қызметін тексеру мәселелері бойынша
тексеру парағының нысаны
Тексеруді тағайындаған орган ________________________________________
Тексерілетін орган __________________________________________________
Органның орналасқан жері ____________________________________________
Тексеру басталған күн _______________________________________________
Тексеру аяқталған күн _______________________________________________
Тексеру жүргізілетін кезең __________________________________________
Тексеру тексеруді тағайындау туралы 20 __ жылғы «__» _______________ № _____ актінің негізінде жүзеге асырылады.
р/с
Талаптар атауы
Иә/Жоқ/Талап етілмейді
Түсініктеме
1
2
3
4

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Тихонюк Н.П.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
С. Нокин
Утвержден
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
от 17 февраля 2011 года № 60
Форма
Проверочный лист
по вопросам проверок деятельности местных исполнительных
органов по делам архитектуры, градостроительства и
строительства
Сноска. Форма в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 17.02.2012 № 54.
Орган, назначивший проверку
______________________________________
Проверяемый орган
_______________________________________________
Адрес местонахождения органа
_____________________________________
Дата начала проверки
_____________________________________________
Дата завершения проверки
_________________________________________
Проверяемый период
______________________________________________
Проверка осуществляется на основании Акта о назначении проверки
от "___" ______ 20___ года, № ___.
№ п/п
Наименование требований
Да/Нет/Не
требуется
Комментарии
1
2
3
4

3.3.1
азаматтық тұрғын үй мақсатында салынған объектілер бойынша - тапсырыс берушіден (құрылыс салушыдан) тиісті өтініш және жұмыс комиссиясы қол қойған акті келіп түскен кезден бастап бес жұмыс күнінен аспайтын мерзімде
/ /
3.3.2
ірі (техникалық жағынан күрделі) қоғамдық үйлер мен құрылыстарды, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету саласына жататын өндірістік циклдағы өзге де объектілерді тапсырыс берушіден (құрылыс салушыдан) тиісті өтініш және жұмыс комиссиясы қол қойған акті келіп түскен кезден бастап жеті жұмыс күнінен аспайтын мерзімде
/ /
3.4
Комиссияны тапсырысшының шешiмiмен тағайындалуы және объектiнiң пайдалануға қабылдау рәсiмiне дайын екендiгi туралы бас мердiгерден жазбаша хабар алынғаннан кейiн бес күн мерзiмнен кешiктiрiлмей құрылуы
3.4.1
қабылдау комиссиясы
/ /
3.4.2
жұмыс комиссиясы
/ /
3.5
Мемлекеттiк қабылдау комиссиясын тағайындау мерзімін сақтау:
3.5.1
өндiрiстiк мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдау кезiнде - комиссия жұмысы басталуының белгiленген мерзiмiне дейiн үш айдан кешiктiрмей
/ /
3.5.2
тұрғын үй-азаматтық және коммуналдық мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдау кезiнде - комиссия жұмысы басталуының белгiленген мерзiмiне дейiн күнтiзбелiк отыз күннен кешiктiрмей
/ /
3.6
Салынған объектіні пайдалануға қабылдау туралы мемлекеттiк қабылдау комиссиясы актісінің белгіленген нысанын сақтау
/ /
4
Бұрын берілген нұсқамаларды орындау
/ /

3.3.1
по построенным объектам
жилищно-гражданского назначения –
не более пяти рабочих дней с
момента поступления
соответствующего заявления от
заказчика (застройщика) и
подписанного акта рабочей
комиссией
3.3.2
по построенным крупным
(технически сложным) общественным
зданиям и сооружениям, а также
иным объектам с производственным
циклом, относящихся к сфере
обслуживания населения - не более
семи рабочих дней с момента
поступления соответствующего
заявления от заказчика
(застройщика) и подписанного акта
рабочей комиссией
3.4
Соблюдение сроков по назначению и
созданию комиссий решением
заказчика не позднее чем в
пятидневный срок после получения
письменного извещения от
генерального подрядчика о
готовности объекта:
3.4.1
приемочной комиссии
3.4.2
рабочей комиссии
3.5
Соблюдение сроков по назначению
государственной приемочной
комиссии:
3.5.1
при приемке в эксплуатацию
объектов производственного
назначения - не позднее чем за
три месяца до намеченного срока
начала работы комиссии
3.5.2
при приемке в эксплуатацию
объектов жилищно-гражданского и
коммунального назначения - не
позднее чем за тридцать
календарных дней до намеченного
срока начала работы комиссии
3.6
Соблюдение установленной формы
акта государственной приемочной
комиссии о приемке построенного
объекта в эксплуатацию
4
Исполнение ранее выданных
предписаний