"Туберкулезге қарсы мамандандырылған ұйымдарда мәжбүрлеп емдеуді ұйымдастыру, сондай-ақ онда науқастардың болу режимі туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 17 қарашадағы № 729 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2011 жылы 1 наурыздағы № 104 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 1 сәуірде № 6861 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 30 наурыздағы № ҚР ДСМ-14 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 30.03.2019 № ҚР ДСМ-14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 109-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Туберкулезге қарсы мамандандырылған ұйымдарда мәжбүрлеп емдеуді ұйымдастыру, сондай - ақ онда науқастардың болу режимі туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 17 қарашадағы № 729 (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5959 тіркелген, №1 Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланған 2010 жыл, қаңтар, 365- құжат) бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген заңнамада белгіленген тәртіпте Туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы мамандандырылған ұйымдарда мәжбүрлеп емдеуді ұйымдастыру ережесі және болу режимінде:
16-тармақтың 4) тармақшасында "металл" деген сөздің алдынан "тез алынатын және ашылатын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті (А.Ғ.Төлеғалиева) Заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Әкімшілік, бақылау және кадр жұмысы департаменті (Ф.Б. Бисмильдин) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын өзім бақылаймын.
5. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін атқарушы
Е. Байжүнісов

О внесении дополнения в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 729 "Об организации принудительного лечения, а также режима пребывания больных в специализированных противотуберкулезных организациях"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 104. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2011 года № 6861. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 марта 2019 года № ҚР ДСМ-14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 30.03.2019 № ҚР ДСМ-14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 109 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 729 "Об организации принудительного лечения, а также режима пребывания больных в специализированных противотуберкулезных организациях" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5959, опубликованный в Бюллетени нормативных правовых актов Республики Казахстан, январь 2010 г., № 1, ст. 365), следующее дополнение:
в Правилах организации принудительного лечения больных заразной формой туберкулеза и режима пребывания в специализированных противотуберкулезных организациях, утвержденных указанным приказом:
в подпункте 4) пункта 16 после слова "металлическими" дополнить словами "легкосъемными и открывающимися".
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Тулегалиевой А.Г.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
Э. Байжунусов