Қазақстан Республикасында арнайы су пайдалануға рұқсат беруге арналған өтініште көрсетілген мәліметтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 14-1/113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 5 сәуірде № 6870 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 19-1/248 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 19.03.2015 № 19-1/248 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 37-бабының 6-1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған арнайы су пайдалануға рұқсат беруге өтініште көрсетілетін мәліметтер бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2011.09.06 № 14-1/504 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті (Ж.Ы. Омаров) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2011.09.06 № 14-1/504 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         А. Күрішбаев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 14-1/113 бұйрығымен
бекітілген
Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініште
көрсетілетін мәліметтер
Ескерту. Мәліметтер жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2011.09.06 № 14-1/504 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініште мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1. Жеке және заңды тұлғаның мәліметтері:
1) жеке тұлғаларды куәландыратын құжаттар, СТН (ЖСН) немесе заңды тұлғалар үшін тіркеу туралы куәлік, СТН (БСН) (№, кім және қашан берген);

Об утверждении сведений, указываемых в заявлении на выдачу разрешения на специальное водопользование
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 14-1/113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2011 года № 6870. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 19-1/248
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 19.03.2015 № 19-1/248.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 06.09.2011 № 14-1/504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-1) статьи 37 Водного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые сведения, указываемые в заявлении на выдачу разрешения на специальное водопользование.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 06.09.2011 № 14-1/504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Омаров Ж.И.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 06.09.2011 № 14-1/504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 15 марта 2011 года № 14-1/113
Сведения, указываемые в заявлении
на выдачу разрешения на специальное водопользование
Сноска. Сведения в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 06.09.2011 № 14-1/504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В заявлении о выдаче разрешения на специальное водопользование указываются следующие сведения:
1. Сведения о физическом или юридическом лице:
1) документы удостоверяющие личность физических лиц, РНН (ИИН) или свидетельства о регистрации для юридических лиц (№ кем и когда выдано), РНН (БИН);

2) мекен жайы (индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефон, факс);
3) филиалдар, өкілдіктер;
4) су пайдалануға жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, байланыс телефоны.
2. Жер үсті суларын (ағызылатын сарқынды суларды, жер асты су көзін) алу және (немесе) пайдалану орындарының координаттары көрсетілген ахуалдық схемасы.
3. Су пайдалану мақсаты.
4. Су объектісінің атауы, негізгі гидрологиялық және гидрогеологиялық сипаттамалары, су пайдаланудың басқа да шарттары.
5. Жер үсті суларын (ағызылатын сарқынды суларды, алынатын жер асты су көзін) алу және (немесе) пайдаланудың есептік көлемі (текше метр/жыл, текше метр/ай, текше метр/тәулік, литр/секунд).
6. Өнім бірлігіне кететін жер үсті, жер асты және сарқынды сулардың үлестік шығыстары.
7. Су пайдалануды бастау және аяқтаудың болжанып отырған мерзімі.
8. Су пайдаланушының өндірістік қызметіне сипаттама (шығарылатын өнімнің көлемі, қызметкерлердің, қызмет көрсетілетін халықтың саны, қуаты, суарылатын учаскелерінің алаңдары).
9. Арнайы су пайдалануға бұрын берілген рұқсаттың деректері (нөмірі, берілген күні, кім берді, қолданылу мерзімі, егер осылар өтініш берушіде бар болса, жер үсті және жер асты суларын алу және (немесе) пайдалану жөніндегі пайдалану, өнеркәсіптік және басқа да сарқынды суларды жер беті су объектілеріне ағызу тәжірибесі).
10. Суды пайдалануды есепке алуға, режимдік байқаулар мен зертханалық талдаулар жүргізуге арналған жабдықтардың сипаттамалары.

2) адрес (индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон, факс);
3) филиалы, представительства;
4) фамилия, имя, отчество, контактный телефон лица, ответственного за водопользование.
2. Ситуационная схема мест забора и (или) использования поверхностных вод (сброса сточных вод, источника подземных вод), с указанием координат.
3. Цель водопользования.
4. Наименование водного объекта, основные гидрологические и гидрогеологические характеристики, другие условия водопользования.
5. Расчетный объем забора и (или) использования поверхностных вод (сбрасываемых сточных вод, забираемых подземных вод) кубический метр/год, кубический метр/месяц, кубический метр /сутки, литр/секунд.
6. Удельные расходы поверхностных, подземных и сточных вод на единицу продукции.
7. Предполагаемые сроки начала и окончания водопользования.
8. Характеристика производственной деятельности водопользователя (объем выпускаемой продукции, численность работников, обслуживаемого населения, мощность, площади орошаемых участков).
9. Данные ранее выданного разрешения на специальное водопользование (номер, дата выдачи, кем выдано, срок действия, если таковые имеются у заявителя, опыт эксплуатации по забору и (или) использованию поверхностных и подземных вод, сброса промышленных и других сточных вод в поверхностные водные объекты).
10. Характеристика оборудования для учета использования вод, ведению режимных наблюдений и лабораторных анализов.