«Мұнаймен ластанудан болатын залал үшiн азаматтық жауапкершiлiктi сақтандыру немесе өзге де қаржымен қамтамасыз ету туралы куәлiктi беру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 17 шілдедегі № 251-І бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 153 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 25 сәуірде N 6896 тіркелді
«Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы» Қазақстан  Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңының 177-бабының  3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мұнаймен ластанудан болатын залал үшiн азаматтық жауапкершiлiктi сақтандыру немесе өзге де қаржымен қамтамасыз ету туралы куәлiктi беру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 17 шілдедегі № 251-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1956 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Мұнаймен ластанудан болатын залал үшiн азаматтық жауапкершiлiктi сақтандыру немесе өзге де қаржымен қамтамасыз ету туралы куәлiктi беру ережесiнде:
10-тармақта:
екінші бөліктегі «мiндеттi түрде қайтаруға жатады» деген сөздер «қайтарылады»;
үшінші бөлікте:
бірінші сөйлемдегі «он» деген сөз «бес жұмыс» деген сөздермен толықтырылсын;
екінші сөйлемдегі «міндетті» деген сөз алып тасталсын;
13-тармақтың бірінші бөлігіндегі «он» деген сөз «бес жұмыс» деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақтың бірінші бөлігіндегі «он» деген сөз «бес жұмыс» деген сөздермен толықтырылсын;
17-тармақтағы «бас тартылуы мүмкін» деген сөздер «бас тартылады» деген сөздерімен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «бас тартылуы мүмкін» деген сөздер «бас тартылады» деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (Искакбеков А.Ә.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу үшін ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Е.С. Дүйсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ә. Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау министрі
Н.С. Әшімов _________________
2011 жылғы 24 наурыз

О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 июля 2002 года № 251-I "Об утверждении Правил выдачи Свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за ущерб от загрязнения нефтью"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2011 года № 153. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2011 года № 6896
В соответствии с пунктом 3 статьи 177 Закона Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 17 июля 2002 года № 251-I "Об утверждении Правил выдачи Свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за ущерб от загрязнения нефтью" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1956) следующие изменения:
в Правилах выдачи Свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за ущерб от загрязнения нефтью, утвержденных указанным приказом:
в пункте 10:
в части второй слова "подлежит обязательному возврату" заменить словом "возвращается";
в части третьей:
в предложении первом слово "десяти" заменить словами "пяти рабочих";
в предложении втором слово "обязательному" исключить;
в части первой пункта 13 слово "десяти" заменить словами "пяти рабочих";
в части первой пункта 16 слово "десяти" заменить словами "пяти рабочих";
в пункте 17 слова "может быть отказано" заменить словом "отказывается";
в пункте 18 слова "может быть отказано" заменить словом "отказывается".
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Искакбеков А.А.) обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Дюсембаева Е.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Ашим Н.С. __________
24 марта 2011 года