2011 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін квоталарды, 2011 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен мақтаның, жүгерінің, күнбағыстың элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 06-2/190 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 126 сәуірде № 6918 тіркелді
«Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің тұқым шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 297 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған тұқымның әрбір түрі бойынша нарықтық бағамен нақты сатып алынған элиталық тұқымның көлемі үшін;

Об утверждении квот за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2011 год, квот за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян хлопчатника, кукурузы, подсолнечника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2011 год
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 06-2/190. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2011 года № 6918
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 3.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 297 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить квоты:
1) за фактически приобретенные по рыночной стоимости объемы элитных семян по каждому виду семян на 2011 год, согласно приложению 1 к настоящему приказу;

2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған әр облысқа отандық ауыл шаруашылығы тауар өндірушілері арзандатылған бағамен мақтаның, жүгерінің, күнбағыстың элиталық тұқымдары мен көшеттердің нақты сатқан көлемі үшін квоталар бекітілсін.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

2) за фактически реализованные отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости объемы элитных семян хлопчатника, кукурузы, подсолнечника и саженцев по каждому виду саженцев для каждой области на 2011 год, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.