"Халықаралық тұрақты емес ұшуларды орындауға арналған рұқсаттарды беру ережесін және беруден бас тарту негіздерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 359 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 234 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 26 мамырда N 6974 тіркелді
Жолаушыларды, багажды және жүкті тасымалдауды жүзеге асыру үшін халықаралық тұрақты емес ұшуларды орындауға рұқсаттар беру тәртібін және рұқсаттар беруден бас тарту негіздерін жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Халықаралық тұрақты емес ұшуларды орындауға арналған рұқсаттарды беру ережесін және беруден бас тарту негіздерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 359 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6463 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2010 жылғы 19 қазандағы № 429-432 (26275) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Халықаралық тұрақты емес ұшуларды орындауға арналған рұқсаттарды беру және беруден бас тарту ережесінде:
4-тармақтың 11-абзацы алып тасталсын;
11-тармақтың 2-абзацы алып тасталсын;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«14. Шетелдік пайдаланушының өтінімі бірнеше өзара байланысты халықаралық тұрақты емес ұшудың (төрт және одан да көп ұшулар) серияларын орындау үшін бірінші ұшуды орындауға дейінгі 5 (бес) жұмыс күнінен кешіктірмей.».
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті (Р.Ө. Әдимолда) белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация вице-министрі А. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Камалиев

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 359 "Об утверждении Правил выдачи и оснований для отказа в выдаче разрешений на выполнение международных нерегулярных полетов"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 апреля 2011 года № 234. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2011 года № 6974
В целях совершенствования порядка выдачи и оснований для отказа в выдаче разрешений на выполнение международных нерегулярных полетов для осуществления перевозок пассажиров, багажа и грузов ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 359 "Об утверждении Правил выдачи и оснований для отказа в выдаче разрешений на выполнение международных нерегулярных полетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6463, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 5 октября 2010 года № 262 (26323)) следующие изменения:
в Правилах выдачи и оснований для отказа в выдаче разрешений на выполнение международных нерегулярных полетов, утвержденных указанным приказом:
абзац одиннадцатый пункта 4 исключить;
абзац второй пункта 11 исключить;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Заявка иностранного эксплуатанта для выполнения серии нескольких взаимосвязанных международных нерегулярных полетов (четыре и более полетов) должна поступать не позднее, чем за 5 (пять) рабочих дней до выполнения первого полета.".
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Адимолда Р.О.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Камалиев