"2009 жылғы 1 қаңтарға дейін есепке жазылған және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 504 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 мамырдағы N 267 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 6 маусымдағы N 6994 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «2009 жылғы 1 қаңтарға дейін есепке жазылған және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 504 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6572 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2010 жылғы 5 қарашада № 457-548 (26301) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрығымен бекітілген, 2009 жылғы 1 қаңтарға дейін есепке жазылған және 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару ережесінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық департаменттері 2011 жылдың 1 шілдеден кешіктірмей осы Ереженің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша салық төлеушілердің қимасында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетіне есеп тапсырады.».
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 504 "Об утверждении Правил списания сумм пеней, начисленных до 1 января 2009 года и не уплаченных по состоянию на 1 мая 2010 года"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 267. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2011 года № 6994. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 504 "Об утверждении Правил списания сумм пеней, начисленных до 1 января 2009 года и не уплаченных по состоянию на 1 мая 2010 года" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6572, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 30 октября 2010 года № 288-289 (26349-26350) следующее изменение:
в Правилах списания сумм пеней, начисленных до 1 января 2009 года и не уплаченных по состоянию на 1 мая 2010 года, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Налоговыми департаментами по областям, городам Астане и Алматы в срок не позднее 1 июля 2011 года представляется отчет в разрезе налогоплательщиков по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев