Асыл тұқымды өнім (материал) түрлері бойынша облыстар бөлінісіндегі бюджеттік субсидиялардың көлемі, сондай-ақ Республикалық малды асылдандырушы орталыққа, етті бағыттағы құс шаруашылығының асыл тұқымды шаруашылығы бойынша, қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды зауытына қаражат бөлудің жылдық сметасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/292 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 27 маусымда № 7040 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 242 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасының 7-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Бекітілсін:
1) облыстар бөлінісінде және асыл тұқымды өнім (материал) түрлері бойынша бюджеттік субсидиялардың көлемі осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) республикалық малды асылдандырушы орталықтың қаражатты жылдық бөлу сметасы осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) етті бағыттағы құс шаруашылығы бойынша асылдандырушы шаруашылықтың жылдық болу сметасы осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес;
4) қостанай жылқы тұқымы бойынша асыл тұқымды жылқы зауытының жылдық болу сметасы осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес.

Об утверждении объемов бюджетных субсидий в разрезе областей по видам племенной продукции (материала), а также годовой сметы распределения средств республиканскому племенному центру, племенному хозяйству по мясному птицеводству, племенному заводу по костанайской породе лошадей
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 08-2/292. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2011 года № 7040.
В соответствии с пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан № 242 от 10 марта 2011 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) объемы бюджетных субсидий в разрезе областей и по видам племенной продукции (материала) согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) годовую смету распределения средств республиканскому племенному центру согласно приложению 2 к настоящему Приказу;
3) годовую Смету распределения средств племенному хозяйству по мясному птицеводству согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) годовую смету распределения средств племенному заводу по костанайской породе лошадей согласно приложению 4 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің (бұдан әрі - Министрлік) Қаржылық қамтамасыз ету департаменті 2011 жылға арналған қаржыландыру жоспарына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға ағымдық нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттерге уақтылы аударуды қамтамасыз етсін.
3. Министрліктің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті өз құзыреті шегінде облыстар бойынша субсидиялаудың бекітілген көлемдеріне сәйкес облыстық бюджеттерге асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға ағымдағы нысаналы трансферттермен аударылған қаражатты пайдалану мониторингін жүргізсін.

2. Департаменту финансового обеспечения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство) в соответствии с планом финансирования на 2011 год обеспечить своевременное перечисление областным бюджетам целевых текущих трансфертов на поддержку племенного животноводства.
3. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства в пределах своей компетенции проводить мониторинг использования средств, перечисленных целевыми текущими трансфертами областным бюджетам на поддержку племенного животноводства в соответствии с утвержденными объемами субсидирования по областям.

4. Министрліктің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Р.А. Тоқсеитова) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін (С.С. Хасенов).
6. Осы бұйрық, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    А. Мамытбеков
2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/292
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрінің бұйрығына
1-қосымша

4. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства (Токсеитова Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра сельского хозяйства (Хасенова С.С.).
6. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2011 года.
Министр
А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 мая 2011 года № 8-2/292
Объемы бюджетных субсидий в разрезе областей и по видам
племенной продукции (материала)